۲۶۰۶
سه‌شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
تعداد بازدید : ۲۲۳
اجتماعی حمل و نقل

تیتر یک خبر چرخشی

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای گشایش ترافیکی مسیرهای تندروی ادامه جنوبی بلوار استاد معین(حدفاصل خیابان نیارکی تا محور ۳۰ متری جی) خبر داد.
به گزارش فراتیتر.

صفا صبوری دیلمی در حاشیه بازدید از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین ضمن اعلام پیشرفت ۹۵ درصدی عملیات اجرایی این پروژه اظهار کرد: مسیر‌های تندروی بلوار ۴۵ متری استاد معین با توجه به نقش موثر این پروژه در ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی، زودتر از مسیر‌های کندرو تحویل شهروندان خواهند شد.

وی با بیان اینکه سایر اقدامات تکمیلی پروژه شامل احداث مسیر‌های کندرو و معابر پیاده رو و نیز تأمین روشنایی مسیر ظرف ۱۵ روز آینده به سرانجام خواهد رسید، تکمیل این پروژه راهگشای ترافیکی را از مهمترین مطالبات شهروندان ساکن در منطقه ۹ دانست و اضافه کرد: تکمیل ادامه جنوبی بلوار استاد معین با توجه به عبور مسیر از داخل پادگان جی، مستلزم توافقاتی بود که خوشبختانه با مشارکت نهاد‌های ذیربط حاصل شده است.

گفتنی است در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین، سید مصطفی موسوی شهردار منطقه ۹ و تنی از چند مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی نیز حضور داشتند؛ ادامه جنوبی بلوار استاد معین حدفاصل خیابان نیارکی تا محور ۳۰ متری جی، یک معبر ۴۵ متری با حدود ۸۰۰ متر طول است.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!