۲۹۹۶
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۴۷۱
اجتماعی حوادث

اخبار ویژه

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: وقوع آتش سوزی روز گذشته در محدوده میدان فردوسی ارتباطی با تاسیسات و تجهیزات داخلی پست برق منطقه نداشته است.

به گزار ش فراتیتر،حمیدرضا منصوری در خصوص علت حادثه، اظهار کرد: آتش سوزی در محدوده خارج از ساختمان پست بوده و علیرغم افزایش مصرف برق، شبکه توزیع برق تهران در شرایط پایدار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه در تمام طول سال پست های توزیع برق به صورت منظم، بازدید، ارزیابی و رفع عیب شده و بار مصرف در پست های برق تحت نظارت مستمر قرار دارد، تصریح کرد: کوچکترین مشکل در شبکه قابل شناسایی است.

به گفته معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ، حادثه روز گذشته آسیبی به تجهیزات برق تهران وارد نکرده و اکنون نیز روند برق رسانی به طور پایدار در حال انجام است.

گفتنی است؛ روز گذشته حوالی ساعت ۱۸ حوالی میدان فردوسی دود مشاهده شد که سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران در این باره گفت که آتش‌نشانان با حضور در محل مشاهده کردند که ضایعاتی که روی یک پست برق قرار داده شده به دلایل نامشخصی دچار حریق شده بود. البته تاحدودی به داخل پست برق نیز سرایت کرده بود. همین اتفاق موجب مشاهده دود از اطراف این محل شده بود.

به گفته ملکی، حریق بسیار جزئی بود و به سرعت اطفاء شد اما دود ناشی از حریق به داخل ساختمان کناری سرایت کرده بود؛ بنابراین نیروهای آتش‌نشانی حاضر در محل نسبت به تخلیه دود از این محل اقدام کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: