۳۰۱۷
سه‌شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۱۴۹
ورزشی سایر رشته ها

تیتر یک خبر ویژه

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی می گوید نباید خیلی زود نسبت به تعطیلی اماکن ورزشی دستور صادر می شد.
به گزارش  فراتیتر، مهرزاد خیلیان با اشاره به این مطلب و خطاب قرار دادن حریرچی معاون وزیر ورزش بیان کرد: آقای دکتر حریرچی یک سرمایه است و از قهرمانان مبارزه با کرونا. اما انتظار داریم از ما بیشتر سوال کنند تا در جریان امور قرار بگیرند

او ادامه داد: مراکز ورزشی تعداد زیادی دارند و ۲۰ هزار تا هستند که با نیروهایشان عدد خیلی زیادی می‌شود. این‌ها شرایط ویژه معیشتی دارند. شرایط اقتصادی دارند. به هر حال ممکن است برخی‌ها خلاف کنند، ولی باید امید بدهیم و خیلی از آن‌ها هم در سطح آسیا نمونه هستند و پروتکل‌ها را به خوبی رعایت کرده اند. باید امید بدهیم که می‌توانیم این کار‌ها را رعایت کنیم.   امیدواریم از سوی وزارت بهداشت و سایر سازمان‌ها، بیشتر در مورد ورزش به ما کمک کنند تا پروتکل‌ها را به بهترین نحو تعطیل کنیم.

او سپس با انتقاد از تعطیلی اماکن ورزشی اضافه کرد: من معتقدم ما نباید خط اول تعطیلی باشیم. قبلا وزارت بهداشت به ما نامه می‌داد و ما به زیرمجموعه‌ها نامه می‌دادیم. اینبار، اما یکپارچه عمل نشده و مثلا برخی باشگاه‌ها تعطیل شده و برخی باشگاه‌ها در حال فعالیت هستند. اولویت اصلی جامعه ورزش، سلامتی است، ولی وقتی همه اماکن را با هم تعطیل می‌کنیم، یعنی تفاوتی میان باشگاه‌ها و ورزشگاه‌هایی که پروتکل‌ها را رعایت کرده اند با ان‌هایی که پروتکل‌ها را رعایت نکرده اند، نشده ایم. وقتی کل را تعطیل می‌کنیم، مرزی ایجاد نمی‌شود.
منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!