۳۰۹۳
پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲۸۰
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینکه بازیکنان این تیم فردا و پس فردا تستهای کرونا را پشت سر می گذارند، گفت: ما هم تشنه بازی هستیم و دیدار با پرسپولیس حتما شنبه برگزار می‌شود.

به گزارش فراتیتر، سعید آذری درباره دلایل تعویق دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس از روز پنجشنبه به شنبه هفته بعد گفت: ابتدا باید از دوستانمان در سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و نهادهای بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا تشکر کنم. دوران ۱۴ روزه قرنطینه بازیکنان کرونایی فولاد، فردا به پایان می رسد و به همین دلیل تصمیم به تعویق مسابقه گرفته شد. نمی خواستیم لیگ بیش از این معطل شود چرا که دو دیدار قبلی ما هم لغو شده بود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: فردا بازیکنان ما یک تست کرونا می دهند. پس فردا هم یعنی یک روز قبل از شروع مسابقه تست دیگری خواهیم داشت. طبق یافته های پزشکی بعد از ۱۴ روز ویروس کرونا از بین می رود و قاعدتا بازیکنان ما نباید مثبت باشند.

وی تاکید کرد: بازی با پرسپولیس تحت هر شرایطی برگزار خواهد شد و ما هم تشنه بازی کردن هستیم. ما بعد از شروع مجدد لیگ در دو مسابقه پیروز شدیم و اگر باز هم مسابقات ما به تعویق بیافتد از شرایط مسابقه خارج می‌شویم.

سعید آذری در پاسخ به سئوالی مبنی بر بازگشت آیاندا پاتوسی بازیکن آفریقایی به ایران تاکید کرد: خوشبختانه پاتوسی اولی بازیکن آفریقایی بود که به ایران بازگشت. باید از دوستانی که به ما در این امر کمک رساندند تشکر کنم چرا که چند بار برای این بازیکن بلیت تهیه کرده بودیم. اینکه پاتوسی مقابل پرسپولیس بازی می کند یا نه بستگی به کادر فنی دارد. اما این بازیکن در کشور خودش تمرینات خوبی داشته و از نظر بدنی آماده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان با تشکر مجدد از مسئولان سازمان لیگ و ستاد مبارزه با کرونا گفت: امیدوارم این لیگ کرونایی هم هر چه زودتر به سلامت به پایان برسد. مهم این است که تمام بازیکنان و اعضای تیم ها با سلامت مسابقات را به پایان برسانند.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!