۳۱۲۸
شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۱۴۸
سیاسی داخلی

اخبار ویژه

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری با انتشار توییتی نوشت: آمار اعلام شده توسط رییس جمهوری مستند به برآوردهای معاونت بهداشت وزارت بهداشت بیان شد.

به گزارش فراتیتر، «علیرضا معزی» روز شنبه در توییتی در خصوص جلسه ستاد ملی کرونا که رییس جمهوری در آن ستاد آماری درخصوص مبتلایان به کرونا داده بود نوشت: همان‌گونه که رئیس جمهور در ستاد ملی اشاره‌ کردند؛ تحلیل ارائه‌ شده مستند به برآورد معاونت تحقیقات وزارت بهداشت است که در آن براساس یک سناریوی تخمینی تاکنون ۲۵میلیون ایرانی با ویروس کرونا درگیر شده و ایمنی کاملی به دست آورده اند و تا مدتی در معرض ابتلای مجدد نخواهند بود.

رییس جمهوری امروز شنبه در  جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به گزارش معاونت تحقیقات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طبق این گزارش تخمین  زده می شود که تاکنون ۲۵ میلیون ایرانی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و نزدیک به حدود ۱۴ هزار نفر هم جان خود را از دست داده‌اند؛ در مدت  ۱۵۰ روز گذشته بیش از ۲۰۰ هزار در این بیمارستان‌ها بستری بودند.

روحانی همچنین گفت:‌ در این گزارش آمده است که ما باید این احتمال را بدهیم که ۳۰ تا ۳۵ میلیون نفر در معرض ابتلا به این ویروس خواهند بود که نکته بسیار مهمی است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!