۳۱۳۰
شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۴۹۷
سپیده خداوردی و سوگل طهماسبی به تیم بازیگران مجموعه تلویزیونی جاسوسی- امنیتی «خانه امن» پیوستند.

به گزارش فراتیتر، تا به امروز بیش از ۵۰ بازیگر اصلی جلوی دوربین احمد معظمی رفته‌اند و به تازگی سپیده خداوردی و سوگل طهماسبی نیز به بازیگران «خانه امن» شدند.

لوکیشن این روزهای مجموعه «خانه امن» در تهران است و این گروه سکانس‌های مربوط به اتاق عملیات را تصویربرداری می‌کند.

بیش از ۸۰ درصد «خانه امن» جلوی دوربین احمد معظمی رفته و این درحالی است که تدوین موازی آن هم توسط پریسا ناهیدپور در حال انجام است.

به تازگی سپیده خداوردی و سوگل طهماسبی به این مجموعه پیوسته‌اند. پیش از این حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، سیماتیرانداز، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، علیرضا رئیسی، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی، کاوه آفاق و پرویز فلاحی پور به عنوان بازیگران «خانه امن» معرفی شدند و بزودی از دیگر بازیگران اصلی این سریال نیز رونمایی خواهد شد.

از دیگر عوامل «خانه امن» می توان به: تهیه کننده: ابوالفضل صفری، کارگردان: احمد معظمی، مشاور پروژه: مرتضی اصفهانی، مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی، مدیر تولید: کامیاب متولی، مشاور تهیه و تولید: مرتضی متولی، تدوین: پریسا ناهیدپور، مدیر برنامه‌ریزی: سید جواد حسینی، جلوه‌های ویژه بصری: مهدیار سزاوار، طراح گریم: محمدرضا ملکی، طراح لباس: آگرین صالحی، طراح صحنه: سعید آهنگرانی، مدیر صدابرداری: مهرداد دادگری، عکاس: سمیرا بختیاری و مدیر تدارکات: فرید خضرایی.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: