۳۴۰۲
دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
تعداد بازدید : ۲۶۰
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: ۳۰ درصد سهام بورس املاک در اختیار آحاد مردم قرار می‌گیرد و مردم می‌توانند در آن پذیره‌نویسی کرده و سهام دریافت کنند.

به گزارش فراتیتر، بهمن عبداللهی در حاشیه یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اشاره به مصوبه شورا در خصوص تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران اظهار داشت: این یکی از مصوبات بسیار مهم چند ماه اخیر شورا بود، چون تأمین و عرضه مسکن، یکی از مهم‌ترین مشکلات و بحران‌هایی است که در کشور با آن دست به گریبانیم.

این عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار افزود: مصوبه شورای عالی بورس، در حقیقت، ساز و کاری است که به ما کمک می‌کند تا بتوانیم از همه منابع کشور، اعم از بخش خصوصی، تعاونی و بخش‌های عمومی و نیز آحاد مردم در جهت تولید، عرضه و تسهیل خرید مسکن برای مردم استفاده کنیم.

وی گفت: تسریع در راه اندازی بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، کمک بزرگی به عرضه و تولید مسکن در کشور خواهد کرد.

عبداللهی تصریح کرد: مهم‌ترین نکته مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار در خصوص تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، فارغ از کلیات آن، این است که ۳۰ درصد سهام این بورس در اختیار آحاد مردم قرار می‌گیرد و آنها نیز می‌توانند در آن پذیره نویسی کرده و سهام دریافت کنند.

رئیس اتاق تعاون ایران ادامه داد: این بورس که با توجه به پیش بینی‌ها، بسیار پُردر آمد و پر رونق خواهد بود، به لحاظ اقتصادی هم می‌تواند بسیار کمک مفیدی در راستای مسکن دار نمودن مردم کند.

وی افزود: به اعتقاد من و با توجه به فرصت حداکثر چهار ماهه ای که برای راه اندازی این بورس، در نظر گرفته شده، می‌توانیم منتظر اتفاقات بسیار خوبی در زمینه مدیریت تولید و عرضه مسکن در کشور باشیم.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!