۳۶۷۳
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
تعداد بازدید : ۲۵۲
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

به گزارش فراتیتر، با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می آید.

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه (امروز) تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۱۹ مرداد از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.  تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کرج - چالوس

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است. (موج رفت)

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲روز های چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۱۵ و ۱۶ مرداد الی ساعت ۲ روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران – شمال ممنوع است.

در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های ۱۵ و ۹۹/۰۵/۱۶ الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود. (موج برگشت)

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه و شنبه تاریخ های ۱۷ و ۱۸ مرداد الی ساعت ۲ روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه تاریخ های ۱۷ و ۱۸ الی  ساعت ۲ روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاده راه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

محور هراز

تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد.

تردد کلیه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه (امروز)  از محور هراز ممنوع است.

پ - تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه تاریخ های ۱۶، ۱۷و ۱۸ مرداد الی ساعت ۲ روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!