۳۷۰۶
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
تعداد بازدید : ۲۱۵
اقتصادی ایران

تیتر یک خبر چرخشی

معاون مسکن و ساختمان از تحویل ۳۸ هزار واحد مسکون مهر به متقاضیان در هفته دولت خبر داد و گفت: منهای ۱۰۸ هزار واحدی که پرونده‌های قضایی و مشکلات تعاونی دارند، ۶۰ هزار واحد از دو میلیون و ۲۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی باقیمانده است که ۳۸ هزار واحد آن هفته دولت و مابقی تا پایان آبان امسال تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گزارش فراتیتر، محمود محمودزاده از افتتاح ۳۸ هزار واحد مسکن مهر خبر داد و گفت: در مجموع از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی مهر از ابتدای اجرای طرح تاکنون منهای ۱۰۸ هزار واحدی که پرونده حقوقی و مشکلات تعاونی دارند، ۶۰ هزار واحد باقیمانده که ۳۸ هزار واحد آن در هفته دولت به متقاضیان تحویل می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: تکمیل واحدهای مسکونی مهر بخشی از تعهدات دولت و راهکاری برای تعادل بخشی به بازار مسکن است.

محمودزاده تصریح کرد: کلیه واحدهای باقیمانده مسکونی مهر تا پایان آبان امسال تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: مجموعه قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، سازمان ملی زمین و مسکن در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال تلاش هستند تا در کوتاهترین زمان ممکن، باقیمانده پروژه های مسکن مهر را تحویل دهند و خاتمه این ابرپروژه، اعلام شود.

وی یادآور شد: در یکسال و نیم گذشته بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل شد. ۱۲۴ هزار واحد مسکن مهر هم اکنون آماده سازی است که مسائل خدمات زیربنایی، آماده سازی و جزئیاتی دارد که با مشارکت سایر وزارتخانه ها و ارگان ها از جمله وزارت نیرو، وزارت نفت، و همکاران استانی دارند به زودی تکمیل و تحویل مردم خواهد شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!