۳۸۲۰
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
تعداد بازدید : ۱۹۸
رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: سود مردم از خرید نفت در طرح گشایش اقتصادی کمتر از سود بانکی نیست. مردم می توانند بسته به توان مالی خود از یک تا چند هزار بشکه نفت بخرند.

به گزارش فراتیتر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیأت وزیران و در جمع خبرنگاران درباره پیش فورش نفت گفت: سود مردم از خرید نفت در طرح گشایش اقتصادی کمتر از سود بانکی نیست. مردم می توانند بسته به توان مالی خود از یک تا چند هزار بشکه نفت بخرند.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره طرح‌های مختلف بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز عنوان کرد: من شاهد هستم، رئیس کل بانک مرکزی مجوز طرح‌های متنوعی را از ستاد اقتصادی دولت و شورای هماهنگی گرفته و هم اکنون برای اجرایی کردن آن‌ها برنامه ریزی می‌کند.

وی در ادامه گفت: با وجود تمام محدودیت‌هایی که کشور دارد، رئیس کل بانک مرکزی به صورت نسبی، ولی با کندی توانسته است آن چرا که به مردم قول داده عمل کند.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین بالا رفتن جهشی قیمت ارز و همچنین پایین آمدن جهشی آن را قابل اعتماد ندانست و گفت: این امر باید به صورت یک روند آرام آرام صورت گیرد، هم اکنون ارز روند نزولی خود را آرام آرام طی می‌کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!