۴۱۷۷
سه‌شنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۱۸۹
سیاسی داخلی

اخبار ویژه

سخنگوی قوه قضاییه گفت: شرایط به جهت وضعیت اقتصادی و شیوع کرونا سخت است و همگان باید کمک کنند تا دولت در سال آخر و در فرصت آخر گام‌های موثری در جهت تحقق برنامه‌های اجرایی کشور بردارد.

به گزارش فراتیتر، غلامحسین اسماعیلی روز سه شنبه در سی و دومین نشست خبری با بیان اینکه ایام ماه محرم، ایام حزن و مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت است، افزود: محرم امسال ما محرم ویژه ای شد. در شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، برگزاری مراسم و محافل عزای سید سالار شهیدان به تبلوری ستودنی از عقلانیت و شعور جامعه مذهبی ما مبدل شد.

وی ادامه داد: مردم متدین ما در این ایام، لباس سیاه پوشیده اند. کوچه و خیابان و بازار و میادین را سیاه پوش کردند اما خودشان در نزد جامعه بشری سپیدروی شده‌اند و روسیاهی برای دشمنان دین و دیانت باقی مانده است.

اسماعیلی اضافه کرد: از عموم عزاداران، هیات های مذهبی، مداحان، سخنرانان، خطبا و در رأس آنها از مقام معظم رهبری که با تاکید بر برگزاری مراسم عزاداری و رعایت دستورالعمل های بهداشتی باعث رقم خوردن این تبلور ستودنی شده‌اند، کمال تشکر را دارم.

سخنگوی قوه قضاییه ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهارداشت: به همه دولتمردان و خدمتگزاران مردم در قوه مجریه این ایام را تبریک عرض می کنم و یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می داریم.

وی ادامه داد: امروز روز کارمند است و به کارمندان و خدمتگزاران مردم در ادارات مختلف دولتی تبریک می گویم و از زحمات یکایک کمال تشکر دارم.

اسماعیلی با بیان اینکه در سال پایانی دولت کنونی قرار داریم، افزود: قوه قضاییه به نوبه خود اعلام آمادگی کرده است که برای گره گشایی از کار مردم حتی در بخش هایی که مسئولیت مستقیم متوجه دولت است با دولت همکاری کند و در بسیاری از اقدامات خروجی و محصول کار حمایت و کمک به دولت بوده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!