۴۲۸۱
دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۲۱
اجتماعی حوادث

اخبار ویژه

مردی به نام «ک‌ الف» که به اتهام آزار و اذیت دختران دستگیر شد، مدعی شده است که با قربانیانش در فضای مجازی آشنا شده و آنها با پای خود به خانه‌اش آمده‌اند و فقط به خاطر هیجان این کارها را انجام داده است و هیچ تنفری از زنان نداشته است.

به گزارش فراتیتر، «ک. الف» که به اتهام آزار جنسی و تجاوز به دختران دانشجو دستگیر شده است، در بازجویی‌ها انگیزه خود را از این کار، هیجان بیان کرده است.

چندی قبل هشتکی در فضای مجازی به راه افتاد که در آن دختران و زنانی را که مورد تعرض و آزار جنسی قرار گرفته بودند تشویق کرد پرده از این ماجرا بردارند.

به دنبال این هشتگ بود که سریال آزار و اذیت‌های مردی به نام «ک. الف» از سوی قربانیان یکی‌یکی برملا شد و هر دختر با انتشار ماجرایی راز آزار‌های خود از سوی این جوان را فاش کرد. آن‌ها مدعی شدند پس از آشنایی با این پسر و رفتن به خانه وی، با خوردن مشروبات الکلی، بیهوش و قربانی جنایت سیاه او شده‌اند.

بدین ترتیب پرونده‌ای در شعبه سوم دادسرای امنیت اخلاقی تشکیل شد و به دستور بازپرس روح‌الله رضاپور گتابی، متهم دستگیر شد. این متهم ۳۳ ساله لیسانس باستان‌شناسی دارد و در مغازه کتابفروشی دوستش مشغول به کار بود.

وی همچنین علاوه بر باستان‌شناسی علاقه زیادی به بومگردی دارد و تور‌های گردشگری نیز برگزار می‌کرد. متهم در بازجویی‌ها مدعی شده که با قربانیانش در فضای مجازی آشنا شده و آن‌ها با پای خود به خانه‌اش آمده‌اند و فقط به خاطر هیجان این کار‌ها را انجام داده است و هیچ تنفری از زنان نداشته است.

متهم گفت در تمام موارد سعی داشته که به سوژه‌هایش علاقه‌مند نشود. او تنها دل به یک دختر بسته بود که با گذشت یک سال از رابطه‌شان به دلیل اختلافات معمولی این رابطه پایان یافته بود.

بازپرس پرونده متهم را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی معرفی کرده است و تحقیقات برای شناسایی سایر شاکی‌ها و اتهامات وی ادامه دارد.

پلیس به شاکی‌ها این اطمینان را داده که بدون ترس از اینکه به خاطر شرب خمر یا رابطه نامشروع مورد اتهام قرار بگیرند برای شکایت از این فرد به پلیس مراجعه کنند.

 

ک الف چگونه به دختران دانشجو تجاوز می گرد؟

ک الف با چرب زبانی، راه اندازی کانال در تلگرام و اینستاگرام و رایزنی با دختران مختلف و برگزاری تور‌های گردشگری و ایرانگردی، دختران دانشجو را اغفال کرده و آن‌ها را برای نوشیدنی الکلی، به خانه اش دعوت میکرده و پس از مست کردن آن‌ها و بیهوش شدن قربانی، به آن‌ها تجاوز می‌کرد.

برخی از قربانیان این فرد با انتشار تصاویر چت‌های مشترک با او و توییت‌هایی گفته اند که او آن‌ها را اغفال میکرد و پس از مدتی که به هوش می‌آمدند، متوجه می‌شدند که کار از کار گذشته و برهنه روی تخت هستند. البته برخی از قربانیان نیز به دلیل جثه کوچک این فرد توانسته اند از شکارگاه او فرار کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!