۴۴۳۴
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
تعداد بازدید : ۲۶
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

ستاره بارسلونا اعلام کرد تا پایان قرادادش در این تیم ماندنی است.

به گزارش فراتیتر، لیونل مسی، کاپیتان تیم بارسلونا اعلام کرد تا پایان قراردادش در این تیم ماندنی است.

مسی از چند روز پیش شایعات جدایی‌اش از بارسلونا مطرح شد و رسانه‌های اسپانیایی از پیشنهاد خروج خروج او خبر دادند. پدر او با سفر به اسپانیا و دیدار با مدیران باشگاه به دنبال این بود که رضایت‌نامه مسی را به دست بیاورد اما بند فسخ قرارداد ۷۰۰ میلیون یورویی مانع از جدایی او شده بود.

مسی و پدرش مدعی بودند نباید بند فسخ قرارداد پرداخت شود اما بارسلونا و لالیگا با انتشار مفاد قرارداد اعلام کردند که برای آزادسازی این بازیکن ۷۰۰ میلیون یورو پرداختی انجام شود.

مسی در مصاحبه تفصیلی با نشریه گل اعلام کرد در فصل بعدی با این تیم ادامه می‌دهد و با وجود تمام مشکلات به همراه آنها در مسابقات آتی شرکت خواهند کرد.

مشروح گفتگوی مسی را در ادامه می‌خوانید:

در بارسلونا خوشحال نبودم و می‌خواستم بروم ولی اجازه این کار به من داده نشد، در این تیم می‌مانم تا وارد جنگ حقوقی با باشگاه نشوم ولی مدیریت باشگاه با بارتمئو یک فاجعه هست!

بعد از شکست سنگین در لیسبون کار ما بسیار سخت شد و می‌دانستیم که بایرن حریف سرسختی است ولی این باخت یک تصویر بد از باشگاه ایجاد کرد‌. 

در طول سال به رئیس باشگاه بارسلونا گفتم که می‌خواهم بروم و الان وقت مناسبی برای آن بود ولی بارتمئو تمام تلاشم را مسدود کرد!

معتقد بودم که باشگاه باید بجای من بازیکنان جوان بیاورد زیرا دوره من به پایان رسیده.

خیلی متاسفم که گفتم می‌خواهم دوران فوتبالم را اینجا پایان بدهم، سال سختی بود، در تمرینات، رختکن و زمین خیلی اذیت شدم و وقت آن رسیده بود که دنبال یک چالش جدید باشم. 

این تصمیم نتیجه باخت سنگین مقابل بایرن مونیخ نبود و تصمیمی بود که خیلی وقت پیش به آن فکر کرده بودم.

بارتومئو به من گفت که در پایان فصل می‌توانم تصمیم بگیرم چه بخواهم بروم و چه بخوام بمانم ولی او به قولش عمل نکرد.

بارسلونا به من همه چیز داد و من هم به بارسلونا همه چیز دادم و هیچوقت از ذهن من دور نمی‌شود.

از حرف‌هایی که مردم می‌زنند خیلی رنج بردم، چیز هایی گفتند که استحقاقشو نداشتم و چیزی که من را اذیت می‌کند این است که عشق من به این باشگاه را زیر سوال می‌برند!

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!