۴۴۴۹
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۱
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر ویژه

هافبک عراقی پرسپولیس تاکید کرد که با این تیم برای تمدید قرارداد به توافق نهایی رسیده است و توافق مالی هم صورت گرفته است.

به گزارش فراتیتر، بشار رسن یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار پرسپولیس است. قرارداد بشار با سرخ پوشان به پایان رسیده است و خبرهای زیادی درباره جدایی او به گوش می رسد اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس موفق به متقاعد کردن این بازیکن عراقی برای ماندن شده است.

بشار که سومین قهرمانی خود با پرسپولیس در لیگ ایران را جشن گرفت در واکنش به ماندن در پرسپولیس گفت: تقریبا به توافق نهایی برای تمدید قراردادم با پرسپولیس رسیده‌ام. با باشگاه پرسپولیس از نظر مالی به توافق رسیده‌ام.

او درباره تصمیم فدراسیون فوتبال ایران برای عدم جذب بازیکنان خارجی گفت: به نظرم این تصمیم درستی بود چرا که باشگاه های ایرانی با مشکلات مالی مواجه هستند و شکایت های زیادی علیه بعضی از تیم ها وجود دارد. این تصمیم برای جلوگیری از شکایت علیه تیم ها است البته تیم های که بازیکنان خارجی در ترکیب کنونی خود دارند می توانند قرارداد آنها را تمدید کنند.

سایت عربی کوره در پایان نوشت: بشار از باشگاه پرسپولیس خواسته است که ۳۰ درصد باقیمانده قرارداد خود در فصل قبل را پرداخت کند و باشگاه هم قول داده که این خواسته ستاره عراقی را برآورده کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!