۴۴۶۲
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۳۸
​«طبیب» در برنامه جدید خود با توجه به بازگشایی مدارس به بحث های سلامتی دانش آموزان در شرایط کرونایی می‌پردازد.

به گزارش فراتیتر،

«طبیب» که هر روز پذیرای یک پزشک و متخصص ویژه است و یک موضوع پزشکی خاص را بررسی می‌کند امروز یکشنبه‌ ۱۶ شهریور میزبان متخصص بیماریهای عفونی بوده و موضوع بازگشایی مدارس در شرایط کرونا را مرور خواهد کرد و پزشک متخصص گوارش و کبد با موضوع پیشگیری از سوءهاضمه در برنامه حضور خواهد یافت.

همچنین در روز دوشنبه ۱۷ شهریور متخصص طب ایرانی با موضوع پاسخگویی به پرسش های مردم در طب ایرانی و همچنین پزشک فیزیوتراپیست با موضوع درد کمر و ‌پیشگیری از آن مهمان آنتن شبکه سه در برنامه «طبیب» خواهند بود.

«طبیب» همچنین در روز سه شنبه ۱۸ شهریور پذیرای مردانی متخصص عفونی با موضوع پیشگیری از ترس در شرایط کرونایی و پزشک متخصص پادرمانی با موضوع زخم پای دیابتی خواهند بود.

برنامه تلویزیونی «طبیب» در روز چهارشنبه ۱۹ شهریور میزبان یک دندانپزشک با موضوع پیشگیری از پوسیدگی دندان و همچنین متخصص عفونی با موضو اخرین اخبار کرونا خواهد بود.

بخش معرفی دمنوش‌ها و غذاهای ارزان و پر خاصیت، آیتم ورزش در خانه، گزارش از سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با مسایل روز پزشکی و نگاهی آماری به وضعیت کرونا در کشور از دیگر بخش‌‌های هر قسمت «طبیب» است.

این برنامه گفتگو محور با هدف اطلاع‌رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت و درمان هر روز میزبان متخصصان رشته‌های مختلف پزشکی است که به تهیه‌کنندگی علی زاهدی تولید شده و اجرای آن برعهده پیمان طالبی است.

«طبیب» هر روز از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۱ صبح به مدت ۶۰ دقیقه بصورت زنده از آنتن شبکه سه پخش می‌شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!