۴۵۷۱
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : ۱۳۴
سیاسی داخلی

اخبار ویژه

مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی واشنگتن در پی اظهارات شب گذشته وزیر امور خارجه پمپئو درباره ایران وضع موجود را نتیجه سیاست شکست خورده ترامپ درباره ایران تلقی کرد.

به گزارش فراتیتر، داریل کیمبال، مدیر انجمن کنترل تسلیحاتی واشنگتن در پیامی توییتری از اظهارات شب گذشته مایک پمپئو، درباره برنامه هسته‌ای ایران انتقاد کرد و گفت: آنچه وزیر امور خارجه پمپئو نمی پذیرد این است که این موضوع نتیجه «سیاست شکست خورده ترامپ درباره ایران» است که بیش از یک سال پیش درباه آن هشدار دادیم. تروئیکای اروپا(آلمان، فرانسه و انگلیس) و دیگر کشورها باید ایران و آمریکا را تشویق کنند که به پایبندی به برجام بازگردند.

کیمبال در پی این موضوع انتقادش را مطرح کرد که شب گذشته مایک پمپئو در پیامی توییتری در تلاش برای همراه کردن دیگر کشورها با کارزار «فشار حداکثری» علیه ایران در پیامی توییتری نوشت: مطابق گزارش‌ها، ذخایر اورانیوم غنی‌سازی شده ایران ده برابر حد تعیین شده در برجام است. سه کشور اروپایی و الباقی کشورها چشمان‌شان را به روی این حقیقت که توافق هسته‌ای به تاریخ پیوسته و باید به ما در اعمال تحریم‌های سخت ملحق شوند، باز کنند. فشار و گفت‌وگوهای جامع تنها راه پیش رو است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!