۴۶۴۶
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
تعداد بازدید : ۳۳۴
در حالی که برخی رسانه‌ها و مخاطبان مدت‌هاست که نسبت به سرنوشت نامعلوم یادبودهای اهداشده به برنامه «دورهمی» ابراز نگرانی کرده بودند، سازندگان این برنامه حراج آنلاین را بهترین راهکار برای پایان این حاشیه‌ها دانسته‌اند.

به گزارش فراتیتر، برنامه تلویزیونی «دورهمی» با اجرای مهران مدیری در سال های اخیر از مهمانان خود هدایایی دریافت کرده بود با این وعده که پس از مدتی و در زمان مناسب این هدایا به حراج گذشته می شود و عایدی آن صرف امور خیریه و کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان خواهد شد.

اما پس از اینکه با وقوع سیل و زلزله های اخیر در کشور این وعده عملی نشد، در نهایت این پرسش را به همراه داشت که سازندگان این برنامه بالاخره چه زمانی را مناسب حراج یادبودهای دورهمی می بینند؟!

انتقادها در نهایت مهران مدیری را به ارائه این توضیحات در برنامه اش واداشت که «قرار بود هدایای موزه به نفع زلزله زدگان و سیل زدگان حراج شود اما به خاطر اینکه هدایا را نداده بودند، تصمیم گرفتیم در سری چهارم این حراج را انجام بدهیم که مواجه شد با موضوع کرونا. الان چون نمی دانیم این مرض وحشتناک کی دست از سر ما برمی دارد، تصمیم گرفتیم که حراج را به صورت مجازی برگزار کنیم.»

حالا مدتی است که سایت شبکه نسیم هدایای مهمانان برنامه «دورهمی» را برای حراج خیریه به نمایش گذاشته است.

در مطلبی که بر روی سایت این شبکه قرار گرفته است، هر یک از یادبودهای اهداشده به برنامه دورهمی با ذکر نام اهداکننده آورده شده و از مخاطبان خواسته شده است که پیشنهاد خود را به آدرسی که در این صفحه درج شده، ارایه کنند.

در میان اهداءکنندگان یادبودها به دورهمی اسامی افرادی همچون: پرفسور مجید سمیعی، عادل فردوسی‌پور، معصومه ابتکار، کیوان ساکت، داریوش فرهنگ، فرهاد آییش، رویا تیموریان، سورنا ستاری، بیتا فرهی، حمیدلولایی، پرویز پورحسینی، مجید مظفری، گوهر خیراندیش، چنگیز جلیلوند، حدیث فولادوند، جواد خیابانی، بهنام بانی، مینو غزنوی، مصطفی زمانی، سامان سالور، امیر جعفری، علی انصاریان، لیلی رشیدی، رامبد جوان، هوروش بند، سامان گلریز، محمدجواد آذری جهرمی، فرهاد ظریف، جلال‌الدین معیریان، رسول نجفیان به چشم می‌خورد.

مهران مدیری که اعلام شده فصل جدید (پنجم) برنامه اش را در فضایی جدید پس از ایام محرم و صفر روی آنتن می برد، به مخاطبانش قول داده است که شفاف سازی های لازم برای حراج این هدایا از جمله اینکه خریدار یا خریداران چه کسانی بودند انجام شود و در نهایت «در اولین برنامه چک حراجی را با حضور نمایندگان هلال احمر اهدا کنند.»

برخی از هدایای مهمانان «دورهمی» را  می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

چنگیز جلیلوند
حدیث فولادوند
جوادخیابانی
پژمان جمشیدی
امیرحسین مدرس
بهنام بانی
امید حاجیلی
حمیدلولایی
خسرو حیدری
رسول نجفیان
سامان سالور
سعید عبدولی
سهراب مرادی
فرشاد پیوس
فرهاد آئیش
فرهاد ظریف
کیوان ساکت
لیلی رشیدی
محمدرضا هدایتی
گوهر خیراندیش
محمد موسوی
معصومه ابتکار
هادی نوروزی
احسان روزبهانی
جلال‌الدین معیریان
علی انصاریان
علیرضا فغانی
مجید مظفری
پرویز پورحسینی
مهرداد صدیقیان
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: