۴۶۵۴
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
تعداد بازدید : ۳۵۶
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که در روزهای اخیر تهدید به استعفا کرده بود، بازیکنان جدید را با نظر خودش جذب کرده اما برای توجیه ناکامی احتمالی در آسیا راه فرار را باز گذاشته است.

به گزارش فراتیتر، باشگاه پرسپولیس در آستانه حضور این تیم در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا لیست بازیکنان خود را با خرید هفت بازیکن دستخوش تغییر کرد تا سرخپوشان پایتخت با چهره ای نسبتا متفاوت در این مسابقات حاضر شوند.

نقل و انتقالات تابستانی سرخپوشان در حالی رقم خورد که این تیم پس از باخت در دربی نود و سوم پایتخت مقابل استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور شروع به جذب بازیکنان مدنظر گل محمدی کرد.

دلخوری به سبک خواب خرگوشی!

سرمربی سرخپوشان در همان آغاز تلاش این باشگاه در بازار نقل و انتقالات از عملکرد مدیران پرسپولیس انتقاد کرد و از آنها خواست تا از خواب خرگوشی بیدار شوند و بازیکنان مد نظر وی را بگیرند. دلخوری گل محمدی در حالی بود که مهدی رسول پناه سرپرست این باشگاه عنوان کرده بود شروع نقل و انتقالات را با درخواست شخص گل محمدی و افشین پیروانی به پس از دیدار با استقلال تهران موکول کرده بود. با این حال باشگاه پرسپولیس حمایت کامل خود را از گل محمدی انجام داد تا او با خیال راحت به فکر آماده سازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

امضای یحیی پای لیست خرید

نشان می دهد یحیی گل محمدی تمام هفت بازیکن جدید پرسپولیس را نه تنها تایید کرده است بلکه روی برخی از همین بازیکنان اصرار زیادی به جذب داشته است. او حامد لک را در لیست اولیه خرید خود داشت و عنوان کرده بود اگر رشید مظاهری و پیام نیازمند به این تیم نیامدند حامد لک در جمع سرخ ها حاضر شود.

همچنین او قصد داشت محمدحسین مرادمند را از شهرخودرو به پرسپولیس بیاورد اما وقتی دید او نمی تواند در این تیم بازی کند سراغ علی شجاعی رفت.  شهریار مغانلو نیز هدف اول سرخپوشان در خط حمله بود تا زوج عیسی آل کثیر را تشکیل دهد اما مهاجم فصل گذشته پیکان حاضر به پیوستن به جمع سرخپوشان نشد تا آرمان رمضانی به عنوان آخرین خرید لیگ برتری به پرسپولیس بپیوندد.

تهدید به استعفا برای چه؟

گل محمدی که تمام خریدهای خود را شخصا تایید و با نظارت مستقیم افشین پیروانی با آنها قرارداد بسته بود در جمع خبرنگاران خبر از استعفای خود پس از اتمام رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داد. تهدید به استعفایی که بار دیگر به دلیل ضعف مدیران باشگاه در پرداختی طلب ها و ضعف در حذب بازیکنان عنوان شد.

تیمی که شخص سرمربی در بستن آن نقش اساسی داشته اما مشخص نیست گل محمدی با چه هدفی از استعفا حرف زد. البته استعفایی که هنوز کتبی نشده و در جلسه گل محمدی با رسول پناه نامه‌ای بین آنها رد و بدل نشد.

فرار رو به جلوی گل محمدی

یحیی به خوبی می داند با توجه به تک امتیازی که با پرسپولیس در دو بازی ابتدایی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده، شانس اندکی برای صعود از مرحله گروهی دارد. صحبت های او در خصوص عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات می تواند نشانه هایی از بهانه جویی بابت این موضوع باشد. تیمی که بدون شک با رفتن علی علیپور و مهدی ترابی کار سختی برای پیشبرد اهداف تاکتیکی دارد اما خریدهای پرسپولیس با علم به این رفتن ها و امضای گل محمدی شکل گرفت.

به نظر می رسد گل محمدی با مطرح کردن برخی مشکلات در هفته های اخیر به دنبال پیدا کردن راهی برای فرار از ناکامی احتمالی در آسیاست تا مقصر اصلی حذف سرخپوشان از لیگ قهرمانان آسیا نباشد و بتواند مدیریت باشگاه را هم در این ناکامی احتمالی سهیم کند.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: