۴۷۴۰
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
تعداد بازدید : ۳۳۹
در روز بازی تیم فوتبال استقلال مقابل الوحده امارات، با وجود انصراف این تیم اماراتی هنوز تکلیف این بازی مشخص نشده است.

به گزارش فراتیتر، پس از شیوع ویروس کرونا و آغاز دوباره مسابقات لیگ قهرمانان اسیا، امروز (دوشنبه) و در گروه A، طبق برنامه الوحده امارات و استقلال به مصاف هم می‌روند. هفته گذشته الوحده امارات، حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیاست و قرار بود  دو تیم در هفته سوم مسابقات، دوشنبه هفته آینده به مصاف هم بروند. این تیم اماراتی اعلام کرد که به خاطر شیوع کرونا در تیم نمی تواند راهی قطر شود.

در ادامه آبی‌پوشان پایتخت راهی دوحه شدند تا با برپایی اردوی خود،‌ برای بازی‌های مرحله گروهی خود را آماده کنند. با این وجود باز هم خبری از الوحده امارات نبود. همچنین جلسه کمیته پزشکی AFC با حضور پزشکان تیم‌ استقلال در مجموعه اسپایر برگزار شد که دکتر کاوه ستوده به عنوان پزشک و افسر کووید ۱۹ در جلسه شرکت کرد و پزشک تیم الوحده در این جلسه حضور نداشت.

همچنین سرمربی الوحده در نشست خبری نیز حضور پیدا نکرد و نکته جالب این اتفاقات این است که مسئولان AFC از حضور یا عدم حضور الوحده اطلاعاتی نداشتند. باشگاه استقلال در ادامه با توجه به نامشخص بودن برگزاری این مسابقه تا این ساعت، باشگاه استقلال با ارسال نامه ای اعتراضی به کنفدراسیون فوتبال آسیا، خواستار تعیین تکلیف در این خصوص شد.

تا فاصله ۱۰ ساعت تا شروع بازی استقلال و الوحده و عدم حضور تقریبا قطعی الوحده،‌ همچنان اعلام رسمی‌ای مبنی بر عدم برگزاری این مسابقه  نشده است و اگر این روند پیش برود، آبی‌پوشان احتمالا باید در زمین حضور پیدا کنند و با عدم حضور تیم حریف به رختکن برگردند. این در حالی است که طبق قوانینی که وجود دارد، اگر تیمی انصراف دهد، تمام بازی‌های آن تیم لغو می‌شود و هیچ امتیاز یا گل زده‌ای برای تیم حریف محاسبه نخواهد شد تا جایگاه تیم‌ها در گروه دچار تغییر نشود.

با این وجود باید تا ساعات باقی مانده به شروع این بازی، چه اتفاقاتی خواهد افتاد و چه سرنوشتی در انتظار آبی‌پوشان پایتخت است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: