۴۸۰۸
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۲۷۵
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

تیم شی‌جیاژوانگ چین با سرمربیگری «افشین قطبی» در رده سوم سوپرلیگ چین قرار دارد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

به گزارش فراتیتر، تیم فوتبال شی‌جیاژوانگ اوربرایت چین با سرمربیگری «افشین قطبی» موفق شد به سوپرلیگ چین صعود کند و در فصل جدید مسابقات که در ۲ گروه برگزار می‌شود در گروه دوم قرار بگیرد.

حالا این تازه صعود کرده موفق شده در ۱۰ بازی ابتدایی خود چهار برد، چهار مساوی و ۲ باخت را به دست بیاورد و با ۱۶ امتیاز در رده سوم قرار بگیرد. این تیم امروز (چهارشنبه) باید به مصاف میزبان خود تیانجین تدا برود. تیمی که در رده ششم گروه هشت تیمی جای گرفته است.

شاگردان افشین قطبی در صورت پیروزی ۱۹ امتیازی می‌شوند و جایگاه خود در رده سوم را تثبیت می‌کنند و با تیم دوم فاصله را به سه امتیاز کاهش خواهند داد. در این گروه شانگهای SIPG و بیجینگ گوان با ۲۶ و ۲۲ امتیاز صدرنشین هستند. در تیم شانگهای بازیکنان بزرگی چون هالک، مارکو آرناتوویچ، اسکار و آرون موی حضور دارند و در تیم بیچینگ نفراتی چون آلان، رناتو آگوستو و فرناندو بازی می‌کنند و در این شرایط امپراطور (لقب افشین قطبی) موفق شده تیم بی‌ستاره‌اش را در میان بزرگان قرار دهد.

گفتنی است چهار تیم برتر هر گروه راهی دور بعدی می‌شوند و برای قهرمانی رقابت می‌کنند. در دیگر گروه هم تیم شنژن با «مرتضی پورعلی‌گنجی» مهره تازه ‌واردش در رده پنجم قرار دارد و برای قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر تلاش می‌کند. پورعلی‌گنجی هنوز برای شنژن به میدان نرفته است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!