۴۸۶۳
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۳۱۳
در شرایطی که مهاجم مالیایی استقلال این باشگاه را با ارسال نامه‌ای در خصوص تعهدات مالی‌اش تهدید کرده بود، آنها موفق به دریافت منابعی برای بستن این پرونده شدند.

به گزارش فراتیتر، شیخ دیاباته، مهاجم گلزن استقلال در شرایطی به اردوی این تیم اضافه شد که ساعاتی بعد از آن، نامه‌ای از سوی این بازیکن خطاب به باشگاه ارسال شد که نشان می‌داد او به باشگاه تا شنبه (امروز) فرصت داده است تا مطالبات 438هزار دلاری‌اش را پرداخت کند و در غیر اینصورت این فرصت برای او مهیا خواهد بود تا قراردادش را فسخ کند.

اکنون اما گفته می‌شود باشگاه استقلال موفق شده منبع 10 میلیاردی برای پرداخت مطالبات این بازیکن و همچنین هرویه میلیچ تامین کند. در این زمینه ایرانسل که در فصل و همچنین در این فصل اسپانسری باشگاه را عهده دار بوده، اقدام به پرداخت 10 میلیارد به حساب باشگاه کرده و از این بخش قرار است مطالبات مهاجم مالیایی تیم پرداخت شود.

شیخ دیاباته البته بخشی از مطالبات 438هزار دلاری که در نامه‌اش به باشگاه ادعا کرده بود را پیش از حضور در اردوی دوحه دریافت کرده بود و بر اساس آن راهی قطر شده بود. اکنون با پرداخت این مطالبات، ماجرای شیخ دیاباته و استقلال به پایان رسیده و این بازیکن بدون مشکل تیم را در ادامه مسابقات و احتمالا فصل آینده همراهی خواهد کرد.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!