۵۰۱۴
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲۵۲
سیاسی داخلی

تازه ها

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در حد ۹۰ درصد شاغلان نیروهای مسلح، از پایان مهرماه همسانسازی خواهد شد.

به گزارش فراتیتر و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، سرتیپ پزشک فرشاد نجفی‌پور با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اشاره به ویژگی‌های ممتاز ایثارگری‌های غیورمردان بی‌ادعا و تفاوت نسل‌های مختلف اظهار کرد: آن چیزی که در دفاع مقدس میان بچه‌هایی که رفتند و آنهایی که نرفتند تفاوت ایجاد کرد، تنها عشق است؛ و آن عشق چیزی نبود جز، عشق به رهبر و مقتدای‌شان حضرت امام خمینی(ره).

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه قطعا هیچ‌کسی از یک سرباز عاشق‌تر نیست، زیرا حاضر است خودش را برای وطن و آرمان‌های والایش فدا کند، افزود: ما باور داریم که پیشکسوتان و عزیزان عرصه جهاد و شهادت و انقلاب، برای ما بسیار مهم و ارزشمند و از خانواده‌های‌مان به ما نزدیک‌تر هستند و به همین دلیل هیچگاه آنها را تنها نخواهیم گذاشت و با تمام توان از آنها حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.

نجفی‌پور خاطرنشان کرد: ما با بازنشستگان نیروهای مسلح به طور مستمر در تماس هستیم و سعی می‌کنیم از دغدغه‌های آن باخبر شویم و تا جایی که امکان دارد، بخصوص در گرفتاری‌هایشان به سراغشان می‌رویم و از هیچ تلاشی برای حمایت از این قشر شریف فروگذار نمی‌کنیم.

وی درباره اقدامات ساتا برای حل مشکلات فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح یادآور شد: یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان، بیکاری و اشتغال فرزندان جامعه هدف است که فکرها و طرح‌های متعددی در دستور کار قرار گرفته است که وام اشتغال برای فرزندان پیشکسوتان نیروهای مسلح، تا سقف ۵۰ میلیون تومان با سود ۴درصد یکی از این طرح‌هاست که به واجدین شرایط تعلق خواهد گرفت.

رییس هیات مدیره ساتا با قدردانی از همراهی و همکاری‌های ارزشمند دولت، مجلس شورای اسلامی، ستادکل نیروهای مسلح و وزارت دفاع در تحقق اهداف ساتا برای جامعه هدف، به عنوان خبر خوش برای بازنشستگان معزز نیروهای مسلح، گفت: به فضل الهی حقوق مهرماه بازنشستگان، وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح، براساس ۹۰ درصد میانگین حقوق مشمول کسور شاغلین همتراز در نیروهای مسلح محاسبه و پرداخت خواهد شد.

نجفی‌پور با اشاره به جنگ اقتصادی استکبار جهانی و نوکران آنها علیه ملت و کشور خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم هوشمندانه و با برنامه‌ریزی دقیق و مناسب، بتوانیم با مدیریت منابع تمام برنامه‌ها و ماموریت‌های سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح را در راستای ارائه هر چه بهتر خدمت به خانواده معزز بازنشستگان نیروهای مسلح پیش ببریم.

وی احترام و اکرام پیشکسوتان را امری ضروری دانست و گفت: وزیر دفاع از مسوولان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح توقع و انتظار دارند تا در حد امکان به نیازها و دغدغه‌های بازنشستگان نیروهای مسلح پاسخ منطقی، بجا و به‌هنگام داده شود و ما نیز با تمام توان، همت خود را در راستای ارایه هر چه بهتر خدمات به جامعه هدف ساتا به‌کار خواهیم بست.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!