۵۰۹۳
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
تعداد بازدید : ۱۰۶
بهمن ماه سال ۹۷ بود که نوید محمدزاده در اوج دوران بازیگری، وقفه‌ای یک ساله را برای فعالیت در سینما و شرکت در جشنواره فجر اعلام کرد و حالا که امسال پرکار است، وضعیت جشنواره فجر و اکران مشخص نیست.

به گزارش فراتیتر، محمدزاده در نشست خبری فیلم «سرخپوست» در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر با بیان اینکه می‌خواهد چیزهای جدید یاد بگیرد؛ گفته بود که سال ۱۳۹۸ در جشنواره فیلم فجر اثری نخواهد داشت و این فرصتی است تا کارهایش در سینما مرور شود، چون نیاز است مدتی کمتر دیده شود و براین اساس تصمیم گرفته برای جشنواره فجر سی‌وهشتم در فیلمی بازی نکند.

او که در فاصله‌های بین سال‌های ۹۲ تا ۹۷ خوش درخشیده و در طول پنج سال در ۱۱ فیلم سینمایی بازی کرده بود، سال ۹۸ در فیلمی بازی نکرد و به جای آن حضوری پررنگ در تئاتر (از بازیگری تا تهیه‌کنندگی) داشت و در سریال «قورباغه» هومن سیدی که برای شبکه نمایش خانگی تولید شده است هم بازی کرد.

وی که ابتدا در تئاتر مطرح شده بود، سال قبل در جشنواره تئاتر فجر بعد از ۳۰ جایزه سینمایی، اولین جایزه تئاتری‌ خود را برای بازی در نمایش «بیگانه در خانه» محمد مساوات دریافت کرد.

نوید محمدزاده سال ۹۹ را پرکار آغاز کرد و در چند ماه گذشته حضورش در فیلم‌های جدید وحید جلیلوند و مانی حقیقی اعلام شد.

او در این فیلم‌ها با نام‌های «شب، داخلی، دیوار» و «تفریق» با دایانا حبیبی و ترانه علیدوستی همبازی است. اما علاوه بر این دو فیلم، خبر رسیده که محمدزاده برای فیلم جدید سید رضا میرکریمی با نام «نگهبان شب» هم قرارداد بسته است.

براین اساس اگر جشنواره فجر امسال در شرایطی عادی و قابل قبول برگزار شود و این فیلم‌ها نیز همگی به موقع ساخته شوند، احتمالا محمدزاده غیبت سال گذشته خود را جبران خواهد کرد.

طبق خبرهای رسمی منتشر شده، فیلم جلیلوند در مرحله تولید است و فیلم مانی حقیقی هم آبان‌ماه کلید می‌خورد و فعلا گروه بازیگران در حال تمرین هستند. همچنین پیش‌تولید فیلم میرکریمی آغاز شده است.

«نگهبان شب» به نویسندگی مشترک رضا میرکریمی و محمد داوودی و کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی ساخته می‌شود که هفته گذشته پروانه ساخت دریافت کرده است.

دست‌اندرکاران این فیلم پیش‌بینی کرده‌اند که «نگهبان شب» مرحله پیش‌تولید طولانی داشته باشد و مثل ساخته‌های قبلی این کارگردان چند چهره تازه هم معرفی می‌شوند.

فیلم قبلی سید رضا میرکریمی با عنوان «قصر شیرین»، با حضور در فستیوال‌های جهانی بیش از ۲۰ جایزه بین‌المللی را دریافت کرده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!