۵۲۱۸
سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
تعداد بازدید : ۲۳۴
سیاسی داخلی

اخبار ویژه

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: با رای اعتماد امروز مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی صمت بار دیگر جلوه‌ای از همدلی، همکاری و درک مشترک دولت و مجلس رقم خورد و برگ سبز دیگری به کارنامه نظام جمهوری اسلامی افزوده شد و بلوغ سیاسی نظام جمهوری اسلامی را نشان داد.

به گزارش فراتیتر، «حسینعلی امیری» درباره رای اعتماد نمایندگان به علیرضا رزم حسینی اظهارداشت:‌ از رییس محترم مجلس شورای اسلامی، نواب رییس، هیات رییسه و همه نمایندگان محترم مجلس که با اختصاص وقت و بررسی دقیق و مسئولانه صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت جناب آقای رزم حسینی را بررسی و با رای اعتماد به ایشان در شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا به یاری دولت شتافتند تا ان شاالله در فضای همدلی، تعامل و همراهی دولت و مجلس گام های موثرتر برای خدمت به مردم عزیز و شریف ایران اسلامی برداریم، صمیمانه سپاسگزارم.

معاون پارلمانی رییس جمهوری افزود: در روزگاری که هیات حاکمه آمریکا جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی را شروع کرده است، تکمیل تیم اقتصادی دولت و ترمیم کابینه اقدامی بسیار موثر و کارگشا خواهد بود.

وی تصریح کرد: امروز انتظار مردم عزیزمان که شرایط بسیار سختی را در حوزه معیشت و اقتصاد ناشی از تحریم‌های ظالمانه نظاره گر هستند و با صبوری تحمل می کنند از دولت و مجلس، همکاری و همدلی در جهت رفع مشکلات است که با رای اعتماد امروز مجلس به وزیر پیشنهادی صمت بار دیگر جلوه ای از همدلی، همکاری و درک مشترک دولت و مجلس رقم خورد و برگ سبز دیگری به کارنامه نظام جمهوری اسلامی افزوده شد و بلوغ سیاسی نظام جمهوری را بار دیگر نشان داد.

امیری اظهار داشت: در سالی که به ابتکار رهبر فرزانه مان سال «جهش تولید» نام گذاری شده است، امید که بتوانیم اقدامات موثر در راستای منویات معظم له در سایه این همدلی و تعامل برداریم.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس با ۱۷۵ رای موافق با تصدی علیرضا رزم حسینی در وزارت صنعت معدن و تجارت موافقت کردند.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!