۵۲۷۹
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
تعداد بازدید : ۶۱
ماموران کلانتری نبرد بیش از ۱۰هزار حب انواع قرص لاغری و ترک اعتیاد غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.

به گزارش فراتیتر، مدتی قبل ماموران کلانتری نبرد از فعالیت دو تن از اتباع یکی از کشورهای منطقه در خرید و فروش قرص‌های لاغری و ترک اعتیاد با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. ماموران در جریان بررسی های خود متوجه شدند که این افراد با این ادعا که قرص ها ساخت کشورهای اروپایی و آمریکایی بوده و مشابه آن در داخل وجود ندارد مبالغ قابل توجهی را بابت فروش هر بسته قرص دریافت می‌کنند.

در همین راستا نیز ماموران تحقیقات خود را متوجه صحت ادعای این افراد کرده و بررسی کردند که آیا اساسا ادعایشان صحت دارد و اگر دارد چگونه قرص‌های خارجی قاچاق به دست آنان رسیده است که در جریان آن متوجه شدند این ادعا کاملا کذب بوده و افراد سودجو با مواد تاریخ مصرف گذشته و فاسد اقدام به تولید دست ساز قرص ها کرده و از طریق برچسب زنی و جعل آن را در بسته های شیک و مشابه خارجی ریخته و با قیمت بالا به فروش می رسانند.

در همین راستا هماهنگی با مقام قضایی انجام شد و ماموران پس از دریافت مجوزهای لازم به مخفیگاه این افراد مراجعه کرده و ضمن دستگیری دو متهم که از اتباع یکی از کشورهای منطقه بودند، بیش از ۱۰هزار حب قرص غیربهداشتی و غیرمجاز  شامل ۷۰۰۰حب قرص لاغری و بیش از ۳۰۰۰حب قرص ترک اعتیاد را کشف و ضبط کردند.

برابر پیگیری از افسر این پرونده، دو متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

 

 
منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!