۵۳۵۲
يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۲۰۱
اجتماعی خانواده

اخبار ویژه

بدنبال ایجاد اختلال در ثبت نام و پرداخت وامهای ازدواج، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان پیش از این بر لزوم تدوین دستورالعمل هایی برای نظارت بیشتر بر توزیع وام و جلوگیری از مشکلات تاکید کرده بود اما به نظر می رسد مشکلات یاد شده همچنان ادامه داشته و بانک مرکزی هنوز برای تدوین این دستورالعمل ها ورود نکرده است.

به گزارش فراتیتر، محمد مهدی تندگویان در این باره اظهار کرد: مشکل خاصی در پرداخت وام ازدواج وجود ندارد و کما فی‌السابق در حال پرداخت است اما بانک مرکزی هنوز در تدوین دستورالعمل‌های لازم برای نظارت بعد از پرداخت وام ورود نکرده است.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه افزایش مبلغ وام ازدواج به ۵۰ میلیون تومان می‌تواند شبکه بانکی را در تامین اعتبارات با مشکلاتی مواجه کند، گفت: خواستار این بودیم تا دستوالعملی برای نظارت بعد از پرداخت وام‌ها  تدوین شود اما متاسفانه بانک مرکزی هنوز به این مسئله ورود نکرده است.

وی با اشاره به اینکه معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان در خصوص ایجاد مشکلات اعتباری بانکیها برای پرداخت وام ازدواج قبلا هشدارهایی داده بود، گفت: افزایش مبلغ وام ازدواج می‌تواند مشکلاتی را نظیر مورد معامله قرار دادن آن ایجاد کند و رفع این مشکلات نیازمند تدوین دستوالعمل‌های ویژه‌ای از سوی بانک مرکزی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!