۵۳۶۱
يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
تعداد بازدید : ۷۲
اجتماعی حوادث

اخبار ویژه

رئیس پلیس پایتخت آخرین دستاوردهای پلیس تهران بزرگ در مبارزه با باندهای سرقت را تشریح کرد.

به گزارش فراتیتر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در نمایشگاه طرح کاشف ۴ پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: در ادامه طرح‌های مختلفی که پلیس برای امنیت پایتخت به اجرا می‌گذارد امروز شاهد دستاوردهای مأموران پلیس آگاهی هستیم.

وی افزود: این طرح علیه سارقین باندی، حرفه‌ای، سابقه دار و… به اجرا گذاشته شد، این افراد جرایمی از جمله قتل، جعل و کلاهبرداری، سرقت از منزل و زورگیری و… را انجام می‌دادند.

سردار رحیمی گفت: در این مرحله از طرح ۲۶۲ سارق، مال‌خر، زورگیر و مجرمین به عنف دستگیر شدند که ۷۵ نفر اینها زورگیر بودند که تحت عنوان مأمور فعالیت می‌کردند.

رئیس پلیس پایتخت گفت :۶۶ نفر مشغول به سرقت از منزل و خودرو بودند و ۱۸ نفر آنها موتورسیکلت سرقت می‌گردند.

وی ادامه داد: یکی از باندها ۱۰ سال است که سرقت می‌کند و به دنبال آنها بودیم که هر ۳ نفر این باند دستگیر شدند، همچنین یک باند ۱۳ نفره سرقت موتورسیکلت در این مرحله از طرح دستگیر شدند.

سردار رحیمی تصریح کرد :۳۱ نفر در رابطه با جعل و کلاهبرداری دستگیر شدند که یک مورد شرکت‌های لیزینگ خودرو هستند که تا به الان ۳۰۰ نفر شاکی از این افراد به پلیس مراجعه کردند.

فرمانده انتظامی پایتخت بیان کرد: همچنین ۱۶ نفر در مورد قتل، سرقت مسلحانه و آدم ربایی و تجاوز دستگیر شدند که یک مورد آن قدرت نمایان محله مرزداران بودند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع در طرح کاشف ۴، ۶۴ باند دستگیر شد که ۲۴ باند زورگر و گوشی قاپ بودند، ۱۵ باند سرقت منزل و ۱۸ باند سرقت خودرو و موتورسیکلت و ۵ باند جعل و کلاهبرداری و ۲ باند سرقت مسلحانه و آدم ربایی منهدم شدند.

سردار رحیمی گفت: تا این لحظه بالغ بر ۲ هزار و ۸۱۳ سرقت کشف شده است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!