۵۴۱۰
سه‌شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۲۶۱
فرهنگ و هنر موسیقی

تیتر یک خبر ویژه

هیات مدیره بیمارستان جم تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که شرایط بالینی استاد محمدرضا شجریان نسبت به روز گذشته(دوشنبه) تغییری نداشته و او همچنان نیازمند بستری در بخش مراقبت‌های ویژه است.

به گزارش فراتیتر،

هیات مدیره بیمارستان جم تهران در این اطلاعیه اعلام کرد: شرایط بالینی استاد محمد رضا شجریان نسبت به روز قبل تغییر واضحی نداشته است.

این اطلاعیه ادامه می‌دهد: کلیه اقدامات درمانی لازم نیز برای استاد شجریان در حال انجام است و همچنان نیازمند بستری در بخش مراقبت‌های ویژه است. قابل ذکر است هر گونه تغییر در شرایط بالینی او به اطلاع خواهد رسید.

مهرداد بهلولی، عضو هیات مدیره بیمارستان جم تهران روز گذشته در گفت ‌وگو با خبرنگار سلامت ایرنا گفته بود: به بیماری استاد شجریان در حال حاضر نسبت به دوره قبل بستری شدن در بیمارستان، به جز مشکلات قبلی، افت پلاکت خون و مشکلات کلیوی و کیسه صفرا اضافه شده است.

بهلولی اظهار کرد: تمام متخصصان مربوطه در بیمارستان جم مشغول درمان استاد شجریان هستند. تمام درمان‌های مورد نیاز برای استاد شجریان انجام می‌شود، اما شرایط او متاسفانه ناپایدار است.

به گزارش ایرنا، استاد شجریان روز گذشته به علت شرایط نامناسب جسمی بار دیگر در بخش آی سی یو بیمارستان جم بستری شد.

استاد شجریان از ۲۵ مرداد سال جاری نیز به مدت ۱۰ روز به دلیل افت سطح هوشیاری و شوک سپتیک در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان جم بستری شده بود.

وی بهمن سال گذشته نیز به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم بستری شد و بامداد روز جمعه دوم اسفند ۹۸ همایون شجریان فرزند وی با انتشار تصویری از نمایشگر علایم حیاتی پدر از دوستداران وی رفع نگرانی کرد.

«خسرو آواز ایران» پنجم فروردین سال جاری با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شد و بر اساس اعلام هیات مدیره بیمارستان جم اقدامات درمانی وی زیر نظر پزشکان معالج در خارج از بیمارستان انجام گرفت.

استاد شجریان برجسته‌ترین هنرمند عرصه آواز و موسیقی سنتی کشور است و از وی با عنوان «خسرو آواز ایران» یاد می‌شود.

وی نوروز ۹۵ با انتشار ویدئویی ضمن تبریک سال نو، از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد و پس از آن تاکنون تحت نظر پزشکان به مداوا مشغول است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!