۵۴۵۶
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۳۰۶
با انتصاب حمید شاه آبادی به سمت معاونت سیما، رییس سازمان صداوسیما در حکمی علی بخشی‌زاده را به سمت معاون صدا منصوب کرد.

به گزارش فراتیتر و به نقل از روابط عمومی صداوسیما، علی بخشی زاده دانش‌آموخته کارشناسی ارشد علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی است و پیش‌ از این در دو مقطع رئیس مرکز نظارت و ارزیابی سازمان بوده است و همچنین مدیریت شبکه دو سیما را در کارنامه کاری خود دارد.

بخشی زاده از آزادگان دفاع مقدس است که به مدت هشت سال دربند رژیم بعثی عراق بوده است و از یاران و نزدیکان سید آزادگان دفاع مقدس حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوترابی (ره) به شمار می‌رود.

حمید شاه آبادی که از شهریور ماه سال ۹۶ از سوی علی عسکری به عنوان معاون صدا انتخاب شده بود، امروز ـ چهارشنبه ـ ۱۶ مهر ماه پس از ۳ سال ماندن در رادیو، به معاونت سیما رفت.

رئیس سازمان صداوسیما در حکم بخشی زاده، معاون صدا با اشاره به کارکردهای اختصاصی و ظرفیت‌های بی‌بدیل رادیو تصریح کرده است: با نصب‌العین قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب به‌مثابه منشوری برای خودسازی، جامعه پردازی و تمدن‌سازی و به‌منظور تعمیق هرچه بیشتر ارتباط با مخاطبان دیرین و جذب شنوندگان جدید، در بالا بردن کیفیت، ایجاد تنوع و افزایش جذابیت برنامه‌ها باهدف گسترش دین، اخلاق، امید، آگاهی و ترویج سبک زندگی ایرانی - اسلامی در میان آحاد جامعه اهتمام جدی به عمل‌آورید.
توجه به مقوله مهم مخاطب پژوهی و ذائقه‌سنجی از طریق تسهیل برقراری تعامل میان رادیو و شنوندگان فرهیخته آن، پاسخگویی به نیازها و مطالبات افکار عمومی، استفاده از آثار موسیقایی فاخر حاوی اشعار اصیل شاعران متعهد، تنوع‌بخشی به برنامه‌ها با لحاظ سلایق، فرهنگ‌ها و تنوع قومیتی کشور و نمایش کارآمدی نظام در عین نقد منصفانه ازجمله مهم‌ترین محورهای مأموریت رئیس سازمان صداوسیما برای معاون جدید صدا به شمارمی رود.

علی عسکری همچنین از خدمات و تلاش‌های حمید شاه‌آبادی در سه سال گذشته در معاونت صدا قدردانی کرده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!