۵۶۲۵
سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۱۶۸
سیاسی داخلی

اخبار ویژه

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از نشست فراکسیون برای رسیدگی به مشکلات و معضلات باشگاه پرسپولیس به ویژه پرداخت مطالبات برانکو، پاداش آسیایی بازیکنان پرسپولیس و رفع محرومیت آل کثیر خبر داد.

به گزارش فراتیتر،

محمدمهدی فروردین روز سه‌شنبه با اشاره به نشست دوشنبه هفته آینده فراکسیون ورزش مجلس درباره مسائل و مشکلات باشگاه پرسپولیس اظهارداشت: با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد بازگشت ثبات و آرامش به این تیم در آستانه فینال آسیا ضروری است.

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی افزود: پرسپولیس، پرهوادارترین تیم باشگاهی کشور بوده و چندین سال است که با وجود کمبودها و کاستی‌ها دل هواداران خود و مردم را شاد کرده و طی سه سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است.

فروردین تصریح کرد: انتظار داریم پیش از نشست هفته آینده فراکسیون ورزش ظرف امروز و فردا مدیران باشگاه و وزارت ورزش هر چه سریعتر تکلیف نحوه پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق باشگاه را برای جلوگیری از محرومیت باشگاه مشخص کنند.

وی ادامه داد: اولویت دیگر باشگاه پرسپولیس در مقطع کنونی پرداخت پاداش و حق و حقوق بازیکنان است تا آنها در کنار کادر فنی بتوانند تمرکز کافی برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشند و طبق برنامه زمان‌بندی تعیین شده تمرینات خود را ادامه دهند. ضمن اینکه این بازیکنان باید حفظ و نفرات مدنظر کادر فنی به تیم اضافه شوند.

نماینده مردم فیروزآباد، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: موضوع محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم باشگاه پرسپولیس نیز باید تا پیش از برگزاری فینال پیگیری شود تا این محرومیت بی‌منطق با دفاعیات کارشناسی و فنی لغو شود.

فروردین با تاکید بر اینکه فینال لیگ قهرمانان آسیا برای ورزش کشور بسیار اهمیت دارد و قهرمانی در آسیا افتخاری ملی به شمار می‌آید، تأکید کرد: بازگشت آرامش به اردوی سرخپوشان مهمترین مسئله‌ای است که در مقطع کنونی اهمیت دارد و در شرایط فعلی نباید فرصت پیش رو را برای کسب افتخار از دست داد.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!