۵۶۳۴
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۲۳۱
صفحه نخست عمومی

تیتر یک خبر چرخشی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم باید بیشتر صبوری کنند.

به گزارش فراتیتر، محمد پنجعلی درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه شرایط خوب نیست اما از باشگاه شنیده‌ام که مشکلات در حال حل شدن است. تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و در لیگ برتر هم قهرمان بوده، الان باید با انرژی مضاعف و روحیه خوب تمرین کند نه اینکه درگیر حواشی باشد اما متاسفانه اینگونه نیست و همین مسئله به تیم ضربه می‌زند.

وی افزود: البته من دیده‌ام که مدیران باشگاه چطور در تلاش هستند که مشکلات را حل کنند. باید پذیرفت که بازیکنان هم مشکلاتی دارند که باید حل شود. اما اینکه است موضوع دستمایه ایجاد حاشیه بشود کار خوبی نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است که در سخت‌ترین شرایط بهترین عملکرد را در لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رساند و حالا همه منتظرند تا با قهرمانی در آسیا جشن بگیرند. مجموعه تیم و باشگاه باید بدانند اینگونه فرصت‌ها به سادگی به دست نمی‌آید. نباید به خاطر مسائل پیش پا افتاده تیم دچار مشکل شود و این فرصت بزرگ برای قهرمانی در آسیا از دست برود. 

او در ادامه درباره انتقاد علی کریمی از افشین پیروانی هم گفت: کریمی دلش برای تیم می‌سوزد و من هم این موضوع را درک می‌کنم اما موضوع این است که الان همه پرسپولیسی‌ها باید دست به دست هم بدهند و اتحاد داشته باشند تا روزهای خوب تیم ادامه داشته باشد. بازیکنان تیم نشان دادند که می‌توانند کارهای بزرگ کنند و الان وقت حمایت است.

پنجعلی در پاسخ به این سوال که در این شرایط حق با بازیکنان است و یا باشگاه، گفت: نمی‌توانیم اینگونه به موضوع نگاه کنیم. به هر حال همه باید از حواشی دوری کنند. هم باشگاه بیشتر تلاش کند که مشکلات حل شود و هم بازیکنان صبوری کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!