۵۶۶۷
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
تعداد بازدید : ۳۳۱
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر ویژه

دستیار‌های محمود فکری در استقلال مشخص شدند.

به گزارش فراتیتر، دستیار‌های محمود فکری در استقلال مشخص شدند. سیروس دین محمدی و صمد مرفاوی و حنیف عمران زاده از نساجی با او به استقلال آمدند و آرش برهانی و سعید عزیریان هم دستیار‌های جدید حاج محمود هستند. همچنین پرویز مظلومی به عنوان سرپرست جدید تیم و نصراله عبدالهی هم به عنوان مدیر فنی آبی پوشان در کنار سرمربی جدید هستند.

نکته جالبی که درباره این انتخاب‌ها وجود دارد یکی این است که ۳ سرمربی سابق استقلال امروز در کنار فکری حضور دارند. عمو نصی در سال ۷۳ سرمربی استقلال بود و فکری زیر نظر او در استقلال بازی کرده است. صمد مرفاوی در لیگ‌های ششم و نهم سرمربی استقلال بود که فکری لیک ششم زیر نظر او در استقلال بازی کرده است. پرویز مظلومی هم در لیگ‌های دهم و یازدهم و پانزدهم سرمربی استقلال بود. فکری هرچند زیر نظر مظلومی سرمربی کار نکرده، اما زمانی که شاگرد مرحوم پورحیدری بود با این مربی که دستیار منصور خان بود کار کرده است. سیروس دین محمدی هم همبازی قدیمی فکری است و شناخت خوبی از یکدیگر دارند. در لیگ قبل هم که دین محمدی دستیارش بود. جالب اینکه تمام دستیار‌های فکری یعنی افرادی که نام آن‌ها برده شد به اضافه آرش برهانی همگی سابقه سرمربیگری در تیم‌های دیگر چه لبگ برتر و چه لیگ‌های یک و دو را در کارنامه دارند.

نکته بعدی درباره کادرفنی استقلال اینکه پرویز مظلومی درشرایطی سرپرست استقلال شده است که در دوران فرهاد مجیدی هم قرار بود در این پست مشغول به کار شود که با مخالفت فرهاد سرانجام این سمت به سعید رمضانی رسید. انتخاب مظلومی پس از چند ماه دوباره برای این پست نشان می‌دهد که با وجود تغییرات زیاد مدیریتی که در استقلال رخ داده هنوز همان افراد و تفکری که رای به سرپرستی مظلومی داده بودند همچنان تاثزرگذار و تصمیم گیرنده هستند.

سیروس دین محمدی که امروز بالاخره دوباره مربی استقلال شده و به کادر فنی پیوسته است در لیگ هفدهم هم قرار بود به همراه بیژن طاهری دستیار وینفرد شفر سود که این تصمیم توسط مرد آلمانی وتو شد. حالا پس از ۲ سال دین محمدی این بار به کادر فنی فکری اضافه شده است.

درباره آرش برهانی هم چنین شرایطی وجود دارد. ابتدا قرار بود او دستیار آندره آ استراماچونی شود. بعد گزینه دستیاری الکس نوری شد و سرانجام با انتخاب فکری او به کادر فنی این مربی ایرانی آمد تا مشخص شود او انتخاب باشگاه بوده و قرار بوده که در کادر فنی جدید حضور داشته باشد. عمو نصی هم که پیش از این با انتخاب احمد سعادتمند سرپرست تیم بود و با وجود تغییر مدیرعامل و سرمربی تیم همچنان در پست دیگری در استقلال حضور دارد.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:

مرگ که فقط مال همسایه نیست!