۵۶۷۷
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
تعداد بازدید : ۵۱۹
«واکین فینیکس» بازیگر نقش اصلی فیلم موفق «جوکر» قرار است در یک درام تاریخی در نقش «ناپلئون بناپارت»، نخستین امپراتور فرانسه نقش‌آفرینی کند.

به گزارش فراتیتر و به نقل از ایندی وایر، «واکین فینیکس» پس از بازی درخشان در فیلم «جوکر» و کسب جایزه‌های متعدد از جمله جایزه اسکار، گلدن گلوب، بفتا و انجمن بازیگران آمریکا برای بهترین بازیگر نقش اصلی مرد و همچنین کسب جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره کن، قرار است در یک درام تاریخی جدید با عنوان «کیت بگ» در نقش «ناپلئون بناپارت» فرمانده انقلابی و امپراتور فرانسه مقابل دوربین «ریدلی اسکات» برود.

«فینیکس» پیش‌تر در فیلم «گلادیاتور» با «ریدلی اسکات» همکاری کرده بود و این دومین تجربه همکاری این دو چهره سینمایی است.

این فیلم به زندگی «ناپلئون» و رابطه‌اش با همسرش ژوزفین، نبردهای مهم، بلندپروازی بی‌حد و اندازه و ذهن استراتژیک او به عنوان یک فرمانده نظامی و تئوریسین جنگی می‌پردازد.

«دیوید اسکارپا» مشغول نگازش فیلمنامه این دارم تاریخی است و «ریدلی اسکات» و «کوین والش» نیز تهیه‌کنندگی این پروژه سینمایی را بر عهده دارند.

«اسکات» که اخیرا ساخت فیلم «آخرین دوئل» را با بازی «مت دیمون»، «بن افلک» و «آدام درایور» به پایان رسانده است، پیش از آغاز ساخت فیلم «کیت بگ»، از ماه مارس درام جنایی «گوچی» را در ایتالیا مقابل دوربین خواهد برد. جمعی از ستاره‌های سینمایی از قبیل «رابرت دنیرو»، «آل پاچینو»، «جرد لتو»، «آدام درایور» و «جک هیوستون» برای بازی در این فیلم در نظر گرفته شده‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: