۷۹۰۴
سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴
تعداد بازدید : ۸
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

دو ستاره جوان تیم ملی ایران برخورد گرمی در اولین دیدار داشتند.

دو ستاره جوان تیم ملی ایران برخورد گرمی در اولین دیدار داشتند.

به گزارش فراتیتر، فهرست ۳۰ نفره تیم ملی ایران سورپرایزهایی هم در کنار دعوت از بازیکنان قدیمی دارد و امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفته تا جوانان با کیفیت برخی تیم‌ها مثل سپاهان و گل‌گهر سیرجان را هم به اردوی آبان ماه دعوت کند و شرایط آنها را از نزدیک در تمرینات زیر نظر بگیرد که محمدجواد حسین‌نژاد و سعید سحرخیزان ازجمله این نفرات هستند.

محمدجواد حسین‌نژاد که یکی از پدیده‌های این فصل لیگ برتر به شمار می‌رود و توانسته در هفت مسابقه لیگ سه پاس گل بدهد و نمایش درخشانی داشته باشد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز دو گل و یک پاس گل در سه بازی ثبت کند، حالا دوباره نامش را در فهرست نفرات دعوت شده از سوی امیر قلعه‌نویی می‌بیند که در بدو ورود به اردو با یک جوان دیگر برخورد کرد.

سعید سحیرخیزان، دیگر جوان و پدیده لیگ برتر که در فصل جاری سه گل برای گل‌گهر سیرجان به ثمر رسانده و در دیدارهای اخیرشان نمایش درخشانی داشته هم نامش را در لیست ۳۰ نفره تیم ملی می‌بیند.

این دو ستاره نوظهور و جوانان حاضر در اردوی تیم ملی، صبح امروز در برخورد با یکدیگر در هتل المپیک برخورد صمیمانه‌ای داشتند و یکدیگر را در آغوش گرفتند و با توجه به ارتباط نزدیک و سن و سال‌شان احتمالا هم‌اتاق هم باشند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: