۸۰۸۷
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۴
تعداد بازدید : ۹
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

یورن اندرسن می‌گوید که بازیکنان ایران، این تیم را به قدرتی که در حال حاضر دارد رسانده‌اند.

یورن اندرسن می‌گوید که بازیکنان ایران، این تیم را به قدرتی که در حال حاضر دارد رسانده‌اند.

 

به گزارش فراتیتر، تیم ملی فوتبال ایران امشب (پنجشنبه) در چارچوب اولین بازی از مرحله اول انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ با نتیجه ۴ بر صفر هنگ‌کنگ را شکست داد.

 

یورن اندرسن، سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: به ایران بابت پیروزی ۴ بر صفر تبریک می‌گویم. ایران تیمی قوی با بازیکنان خوب است که به آن کمک می‌کنند تا به قدرتی که الان می‌شناسیم، برسد.

 

او افزود: ما تلاش کردیم که گل‌های زیادی دریافت نکنیم. در نیمه اول گل بسیار ساده‌ای خوردیم. شاید این ما را تا حدودی کشت. به مرور بهتر شدیم. در نیمه دوم بیشتر از دو، سه شانس گل‌زنی به دست نیاوردند. با این حال در آخر بازی دو گل دریافت کردیم. ما دو گل بی‌اهمیت دیگر دریافت کردیم. برای من ۴ بر صفر نتیجه خوبی است.

 

سرمربی هنگ‌کنگ درباره دلیل دفاعی بازی نکردن تیمش مقابل ایران گفت: من دو سال است که در هنگ‌کنگ هستم. از زمانی که آمدم سعی کردم سبک بازی این تیم را که دفاعی بود عوض کنم و بیشتر تهاجمی و با پرس از بالا بازی کنیم تا به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم. با این حال فاصله بین هنگ‌کنگ و ایران اجازه نداد که تهاجمی بازی کنیم.

 

اندرسن ادامه داد: ما در این بازی از تمام بازیکنان اصلی‌مان برخوردار نبودیم. نمی‌گویم که خیلی بازیکنان سطح بالایی داریم ولی ۵، ۶ بازیکنمان به دلیل مصدومیت و موارد دیگر در این بازی حضور نداشتند. ما باید از این بازی درس بگیریم. ما دو بازی دیگر با ایران داریم.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: