۸۱۰۹
جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۴
تعداد بازدید : ۹
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

ملی‌پوش فوتبال ایران می‌گوید حضور قلعه‌نویی باعث شده همدلی در تیم ملی بیشتر شود.

ملی‌پوش فوتبال ایران می‌گوید حضور قلعه‌نویی باعث شده همدلی در تیم ملی بیشتر شود.

به گزارش فراتیتر، امید ابراهیمی اظهارکرد: به عنوان یک بازیکن ملی حضور در تیم ملی برای من افتخار است و هر موقع دعوت شدم سعی کردم عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم ملی کمک کنم. بازی اول همیشه شرایط خاص خود را دارد و مهمترین اتفاق کسب سه امتیاز بود.

وی درباره مصدومیت و بازماندنش از حضور در جام جهانی، عنوان کرد: امروز که از بازی بیرون آمدم، خوشحالی خاصی داشتم چون آخرین باری که از زمین خارج شدم یک اتفاق بد برایم رخ داد و مصدوم شدم، در حالی که همه می دانند اگر به آن رقابت‌ها می‌رفتم شرایطم خوب بود. خوشحالم که امروز سالم بیرون آمدم و پس از یک سال برای تیم ملی بازی کنم.

ملی‌پوش فوتبال ایران درباره بازی بعدی ایران نیز گفت: بازی با ازبکستان اصلا شبیه بازی امروز نخواهد بود چون ازبکستان از نظر فنی و فیزیکی قابل مقایسه با هنگ کنگ نیست و بازی سختی است. ما هم تلاش می‌کنیم امتیاز خوبی کسب کنیم. همه تیم‌ها می‌دانند که شرایط تیم ملی ایران از نظر بازیکن و کیفیت خوب است و ما هم بازی به بازی پیش می‌رویم.

وی در واکنش به سوالی که باید فضای حمایتی از تیم ملی باید چطور باشد؟ خاطر نشان کرد: تنها کار این است که کمترین حاشیه وارد تیم ملی شود و تیم ملی در آرامش کار کند و قهرمانی به دست بیاورد و همه خوشحال شوند.

ابراهیمی در ادامه نیز درباره حضورش در فوتبال قطر، گفت: ماندن در فوتبال قطر آسان نیست و اگر قرار است هر بازیکنی در فوتبال قطر بماند باید همه ساله کیفیت لازم را داشته باشد. خیلی از بازیکنان تنها یک سال توانستند بمانند. خدا را شکر من در چهار پنج سالی که در قطر هستم تلاش کردم کیفیت خوبی داشته باشم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا با حضور قلعه‌نویی همدلی در تیم ملی بیشتر شده است؟ عنوان کرد: بله صد درصد. نیازی نیست من درباره قلعه نویی صحبت کنم و کل فوتبال او را می‌شناسند و حدود ۲۵ سال است که در فوتبال ایران است. من هم ارادات خاصی به او دارم و همیشه گفته‌ام که مدیون امیرخان هستم و چه باشم و نباشم برای او آرزوی موفقیت دارم. آقای قلعه‌نویی با توجه به تجربه و شخصیتی که دارد تیم را یکدل کرده و بازیکنان هم دوست دارند که این همدلی اتفاق خوبی برای تیم ملی در جام ملت‌ها رقم بزند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: