۸۱۶۵
جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶
تعداد بازدید : ۱۲
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

مدافع ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال کلمبیا به خاطر مصدوم کردن ستاره تیم ملی برزیل پیام‌های تهدیدآمیزی دریافت کرده است.

مدافع ۲۷ ساله تیم ملی فوتبال کلمبیا به خاطر مصدوم کردن ستاره تیم ملی برزیل پیام‌های تهدیدآمیزی دریافت کرده است.

به گزارش فراتیتر، تیم ملی فوتبال برزیل بامداد امروز (جمعه) در دور پنجم از مرحله انتخابی جام جهانی 2026 در منطقه آمریکایی جنوبی با نتیجه 2 بر یک مغلوب میزبان خود کلمبیا شد، اما این تنها اتفاق تلخ برای برزیلی‌ها نبود چرا که وینیسیوس جونیور ستاره خط حمله خود را هم به دلیل مصدومیت از دست دادند. بال رئال مادرید در این بازی در دقیقه 27 به دلیل مصدومیت جای خود را به ژوائو پدرو داد.

بر اساس گزارش رسانه‌های برزیلی؛ مافیای برزیل پس از اینکه داوینسون سانچس مدافع میانی تیم ملی کلمبیا، وینیسوس جونیور را در بازی بامداد امروز مصدوم کرد، پیام‌های تهدید به مرگ برای این بازیکن 27 ساله ارسال کرده‌اند.

وینیسیوس 23 ساله پس از بازی بامداد امروز گفت: مصدومیتی که به آن دچار شدم از همان ناحیه‌ای (ران پای چپ) است که دفعه قبل مصدوم شده بودم. فردا تست‌های پزشکی روی پایم انجام خواهد شد و خواهیم دید که مصدومیتم چقدر جدی است. با توجه به صحبت‌های پزشکان تیم، سخت است که به بازی با آرژانتین برسم، با این حال ما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد.

مصدومیت وینیسیوس خبر خوبی برای کارلو آنچلوتی و هواداران رئال مادرید نیست که حالا شمار مصدومان‌شان به 9 نفر رسید. کورتوا، میلیتائو، گولر، چوامنی، کپا، سبایوس، بلینگام و کاماوینکا دیگر مصدومان کهکشانی‌ها هستند.

منبع: تسنیم
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: