۸۱۸۹
جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴
تعداد بازدید : ۸۲
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

یک مشاور اقتصادی سابق منچسترسیتی به آن‌ها و چلسی هشدار داد که جریمه سنگینی در انتظارشان است.

یک مشاور اقتصادی سابق منچسترسیتی به آن‌ها و چلسی هشدار داد که جریمه سنگینی در انتظارشان است.

به گزارش فراتیتر، ساعتی پیش اعلام شد که باشگاه اورتون به دلیل تخلف مالی و نقض قوانین فرپلی مالی با جریمه سنگین کسر 10 امتیاز روبه‌رو شده است که باعث شده این تیم در منطقه سقوط از لیگ برتر انگلیس قرار بگیرد. 

این تصمیم در حالی گرفته شده است که سیتی با 115 مورد نقض قوانین مالی لیگ برتر روبه‌رو شده و چلسی هم به دلیل پرداخت‌های غیر رسمی و غیر قانونی رومن آبراموویچ، مالک سابق این باشگاه، با مشکل مشابهی دست و پنجه نرم می‌کند. 

استفان بروسون، وکیلی که مشاوره اقتصادی باشگاه سیتی را برعهده داشت، ساعتی قبل با انتشار توییتی در صفحه رسمی‌اش با هشدار جدی به این باشگاه و چلسی نوشت: «بدون دیدن قضاوت و دلایل این تصمیم باید بگوییم که کسر 10 امتیاز از اورتون به دلیل نقض قوانین فرپلی مالی به نظر من بسیار سخت‌گیرانه است.

اما چنین تصمیمی یعنی جریمه بسیار دشواری پیش‌روی سیتی (در صورت اثبات تخلف) و همچنین چلسی (اگر اتهام ثابت شود و پرداخت‌های غیر رسمی صورت گرفته باشد) خواهد بود که به احتمال زیاد شامل حذف آن‌ها از لیگ برتر هم هست.»

حالا به‌نظر می‌رسد که مدیران این دو باشگاه با معضلات جدی روبه‌رو خواهند بود و باید به‌صورت جدی نگران جریمه‌های پیش‌رو باشند.

 

منبع: varzesh3
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: