۸۲۷۷
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۱
تعداد بازدید : ۴۷
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

ستاره سابق رئال مادرید، جایزه بهترین آهنگ سال آمریکای لاتین را به شکیرا اهدا کرد.

ستاره سابق رئال مادرید، جایزه بهترین آهنگ سال آمریکای لاتین را به شکیرا اهدا کرد.

به گزارش فراتیتر، شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه از اسپانیا رفت و بار دیگر به یکی از پرکارترین خواننده‌های دنیای موسیقی تبدیل شد.

اما نکته جالب اینجا بود که او از اتفاقات تلخی که در زندگی با پیکه برایش رخ داد استفاده کرد تا آهنگ‌های جدیدش را منتشر کند و حتی در چند آهنگ مستقیما این بازیکن سابق بارسلونا و نامزد جدیدش را هدف قرار داد.

این کار مورد توجه بسیاری از هواداران او و افرادی که به شدت از پیکه و رفتارهایش عصبانی بودند هم قرار گرفت و به یکی از پربازدیدترین آهنگ‌ها در آن بازه زمانی تبدیل شد و حالا موفق به کسب یک جایزه هم شده است.

اما هوشمندی برگزارکنندگان این مراسم بیشتر از هر چیز توجه‌ها را به خود جلب کرد. آنها از سرخیو راموس دعوت کرده بودند که این جایزه را به شکیرا اهدا کند و این موضوع بازخورد بسیار زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت.

راموس و پیکه در طول دوران حضورشان در رئال مادرید و بارسلونا بارها و بارها در زمین با یکدیگر درگیر شدند و اتفاق شب گذشته به عقیده بسیار ابراز دشمنی علنی ستاره سابق رئال به پیکه بود.

 

مراسم گرَمی لاتین شب گذشته برگزار شد و این آهنگ شکیرا که در آن پیکه و نامزدش را خطاب قرار داده بود توانست عنوان بهترین آهنگ سال را به خود اختصاص دهد و این جایزه ارزشمند را دریافت کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: