۸۲۸۶
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
تعداد بازدید : ۹
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

صدرنشین لالیگا،یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز لیگ‌های اروپایی بوده است.

صدرنشین لالیگا،یکی از تیم‌های شگفتی‌ساز لیگ‌های اروپایی بوده است.

به گزارش فراتیتر،در چند سال گذشته، لالیگا مجموعه‌ای از سرمربیان بسیار خوب را در اختیار داشته است که آنها را به لیگ برتر انگلیس فرستاده است. اونای امری فصل گذشته ویارئال را ترک کرد تا به استون ویلا بپیوندد، جایی که او در آنجا عالی کار کرده، نمونه‌ای از همین مربیان لالیگایی‌ست. اما سرمربی دیگری که صحبت‌ها از او برای حضور در لیگ برتر انگلیس به گوش می‌رسد، میشل، سرمربی باشگاه ژیروناست. تیم تحت هدایت او بالاتر از غول‌های اسپانیایی، رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید در صدر لالیگا قرار گرفته است.

باشگاه ژیرونا دوست دارد که میشل همچنان سرمربی آنها برای سالیانِ سال باقی بماند اما مدیران این تیم به خوبی می‌دانند که اگر تیمی از لیگ برتر خواهان به خدمت گرفتن او باشد، حفظ سرمربی‌شان کار سختی است. با توجه به اینکه هر دو تیم منچسترسیتی و ژیرونا تحت مالکیت گروه سیتی قرار دارد، مدیر ورزشی ژیرونا در مصاحبه با موندو دپورتیوو می‌گوید که میشل، گزینه خوبی برای جانشینی پپ گواردیولا در منچسترسیتی است.

میشل، استعداد لازم برای هدایت تیم‌ بزرگی همچون منچسترسیتی را به خوبی در اختیار دارد. البته او هنوز برای انجام این کار احتیاج به زمان دارد و باید اتفاقات زیادی رخ دهد تا او جایگزین سرمربی موفق سیتی شود، همچون تصمیم خود پپ برای جدایی. در حال حاضر همان فوتبالی که در منچسترسیتی انجام می‌شود، میشل با یک باشگاه کوچکتر در حال انجام دادن آن است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: