۸۳۲۷
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
تعداد بازدید : ۸
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

عبداللهی: شکست دادن مراکش برای تیم ملی زیر 17 سال دور از دسترس نیست

عبداللهی: شکست دادن مراکش برای تیم ملی زیر 17 سال دور از دسترس نیست

به گزارش فراتیتر، نصرالله عبداللهی درباره برتری تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران مقابل نیوکالدونیا در جام جهانی اظهار کرد: تیم ملی بازی خوبی کرد و حریف هم تیمی نبود که بخواهد آنها را به چالش بکشد ولی با نظر حسین عبدی موافقم، باید گل‌های بیشتری می‌زدیم. اگر از فرصت‌ها بیشتر استفاده می‌کردیم می‌توانستیم با تفاضل گل حتی به عنوان صدرنشین به دور بعدی صعود کنیم.

او درباره صعود تیم ملی به دور حذفی عنوان کرد: حداقل حق این تیم صعود به دور حذفی بود و راه درازی در پیش خواهند داشت. شناخت زیادی از حریف ایران یعنی مراکش ندارم ولی با نمایشی که از تیم خودمان مقابل انگلیس و برزیل دیدم، آنها توانایی مقابله با تمام تیم‌ها را دارند.

ایران می‌تواند مراکش را شکست دهد؟ عبداللهی در پاسخ به این سوال گفت: به نظر من شکست دادن مراکش دشوار و دور از دسترس نیست. وقتی مقابل تیم‌هایی مانند برزیل و انگلیس آنطور بازی کردیم فقط باید با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم تا مثل بازی انگلیس در دقایق آخر غافلگیر نشویم.

بازیکن پیشین تیم ملی درمورد احتمال حضور عبدی روی نیمکت تیم ملی جوانان بیان کرد: به نظرم تصمیم درستی خواهد بود. عبدی در رده نوجوانان نشان داده که لیاقت بالایی دارد و می‌تواند برای نسل‌سازی تیم ملی بزرگسالان روی او حساب کرد. از طرفی هم با این انتخاب چندان موافق نیستم چون انتخاب جانشین او روی نیمکت نوجوانان هم باید با وسواس زیادی انجام شود. نوجوانان آینده تیم‌های ملی هستند و نباید به حال خود رها شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: