۸۳۳۱
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲
تعداد بازدید : ۱۳
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

باشگاه پرسپولیس جزئیات پرونده پزشکی مدافع ملی پوش خود به فیفا می فرستد.

باشگاه پرسپولیس جزئیات پرونده پزشکی مدافع ملی پوش خود به فیفا می فرستد.

به گزارش فراتیتر،مرتضی پورعلی گنجی مدافع پرسپولیس است ستاره پرسپولیس در بازی تیم ملی و قطر در تورنمنت اردن دچار مصدومیت و پارگی مینیسک و رباط صلیبی شد ستاره پرسپولیس حداقل تا ۶ ماه آینده نمی‌تواند به میادن برگردد. این دومین مصدومیت سنگین بازیکنان پرسپولیس در یک ماه اخیر بود و پیش از پورعلی گنجی هم یاسین سلمانی پدیده پرسپولیس در بازی مقابل گل گهر دچار پارگی رباط صلیبی شد تا دست گل محمدی خالی شود.

مرتضی پورعلی‌گنجی به دلیل مصدومیت در بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر رباط صلیبی زانوی پای خود را جراحی کرد تا حداقل ۶ ماه نتواند پا به توپ شود.

پایان زودهنگام فصل جاری فوتبالی برای او نه تنها حضورش در جام ملت‌های آسیا را لغو کرد بلکه دیگر نمی‌تواند با پیراهن پرسپولیس در بیست و سومین دوره لیگ برتر و فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا بازی کند.

باشگاه پرسپولیس برای استفاده از شرایط پزشکی بازیکنانی که در بازی‌های ملی دچار مصدومیت می‌شوند قصد دارد درخواست دریافت غرامت از فیفا کند. از این رو جزئیات مدارک مربوط به آسیب دیدگی این بازیکن با هماهنگی کادر پزشکی تیم ملی و فدراسیون فوتبال در حال تکمیل شدن است تا برای فیفا ارسال شود.

باشگاه پرسپولیس قصد درخواست دریافت کل مبلغ قرارداد این فصل پورعلی گنجی به همراه زیان‌های ناشی از مصدومیت او را دریافت کند تا مورد بررسی فدراسیون جهانی فوتبال قرار بگیرد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: