۸۳۴۸
يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷
تعداد بازدید : ۶۳
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه به اظهار نظر اخیر انریکه درباره ام‌باپه واکنشی تمسخرآمیز داشت که این با خنده ام‌باپه هم همراه شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه به اظهار نظر اخیر انریکه درباره ام‌باپه واکنشی تمسخرآمیز داشت که این با خنده ام‌باپه هم همراه شد.

به گزارش فراتیتر، تیم ملی فوتبال فرانسه در انتخابی یورو ۲۰۲۴ با ۱۴ گل جبل الطارق را شکست داد.

در این بازی ام‌باپه توانست سه گل به ثمر برساند.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از بازی به اظهار نظر اخیر لوییس انریکه درباره کیلیان ام‌باپه واکنش نشان داد. او با خنده گفت: نه... انتظار بیشتری از ام‌باپه دارم.

در حالی که دشان این سخن را بر زبان آورد ام‌باپه از کنار او رد شد و خنده بلندی سر داد تا او هم به نوعی به اظهار نظر تمسخرآمیز دشان واکنش نشان دهد.

لوییس انریکه، سرمربی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر رنس اظهار نظر عجیبی را درباره ام‌باپه بر زبان آورد. باوجود آن که ام‌باپه در آن بازی هت تریک کرده بود اما انریکه گفت که از بازی ام‌باپه زیاد راضی نیست.

این اظهار نظر عجیب انریکه واکنش‌ها و انتقادهای زیادی را به دنبال داشت؛ البته ام‌باپه ترجیح داد که واکنش تندی از خود نشان دهد. او گفت: انتظار ندارم که بعد از هر بازی سرمربی تیم بگوید که بهترین بازیکن جهان هستم. انریکه مربی بزرگی است و می‌خواهم از او چیزهای زیادی یاد بگیرم.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: