۹۶۲۸
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳
تعداد بازدید : ۵۰
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

بالاخره مشخص شد که چه زمانی انتظارها در مورد سرمربی جدید تیم ملی والیبال پایان می‌یابد.

بالاخره مشخص شد که چه زمانی انتظارها در مورد سرمربی جدید تیم ملی والیبال پایان می‌یابد.

به گزارش فراتیتر، در آخرین ساعات روز سه‌شنبه بود که وزارت ورزش و جوانان بالاخره به انتظارها پایان داد و از سرپرست جدید فدراسیون والیبال رونمایی کرد. بر این اساس با تصمیم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان وحید مرادی به عنوان سرپرست جدید فدراسیون والیبال معرفی شد.

مرادی پیش از این نایب رئیس فدراسیون والیبال ایران بود و به نظر می‌رسد که با توجه به رابطه بسیار خوب او با محمدرضا داورزنی سیاست‌های فدراسیون والیبال ایران همچون قبل ادامه پیدا کند. در واقع می‌توان فدراسیون تحت سرپرستی مرادی را دنباله‌روی فدراسیون قبلی یعنی داورزنی دانست.

حالا و بعد از سر و سامان گرفتن فدراسیون والیبال باید عملیات انتخاب سرمربی جدید نیز سریعا آغاز شود. در حقیقت تیم ملی والیبال ایران همین حالا هم زمان زیادی را از دست داده و باید در سریع‌ترین زمان ممکن از جانشین بهروز عطایی رونمایی شود.

آنطور که گفته شد، به احتمال فراوان مرادی هم در راستای انتخاب سرمربی جدید سیاست‌های محمدرضا داورزنی را ادامه خواهد داد و با توجه به اطلاعات به دست آمده به نظر می‌رسد که در نهایت دو گزینه یعنی سعید معروف و روبرتو پیاتزا از بیشترین شانس برای قبول هدایت تیم ملی والیبال ایران برخوردار هستند.

همچنین قرار است در هفته‌های آینده دوباره کمیته فنی فدراسیون والیبال تشکیل جلسه دهد تا جمع‌بندی برای انتخاب سرمربی جدید انجام پذیرد. با این حال هر اتفاقی که رخ دهد قطعاً تا از پایان نیمه اول دی ماه هواداران والیبال با سرمربی جدید تیم ملی آشنا خواهند شد.

منبع: varzesh3
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: