۹۶۸۰
جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
تعداد بازدید : ۴۸
ورزشی فوتبال

تیتر یک خبر چرخشی

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است بعد از گل الدحیل تیم تحت هدایت گل‌محمدی پلنی برای بازی نداشته و انگار از زمین بیرون آمده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است بعد از گل الدحیل تیم تحت هدایت گل‌محمدی پلنی برای بازی نداشته و انگار از زمین بیرون آمده است.

به گزارش فراتیتر، اسماعیل حلالی درباره شکست تلخ پرسپولیس مقابل الدحیل و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی را خوب شروع کرد و فوق‌العاده بود، اما بعد از اینکه گل خورد انگار بازیکنان از بازی بیرون آمدند! متأسفانه تیم یک نیمه را کامل از دست داد. نیمه دوم کمی شکل بازی تیم بهتر شد؛ باز هم نه خوب، ولی بهتر از نیمه اول. پرسپولیس چند موقعیت ایجاد کرد، ولی بازیکنان تهاجمی نتوانستند استفاده کنند. در چنین بازی حساسی وقتی پنالتی از دست می‌دهید شرایط عوض می‌شود. در ضدحمله هم تیم گل خورد و حتی گل‌های سوم و چهارم را هم می‌توانست بخورد. در کُل پرسپولیس برای این بازی به حدی که باید آماده ظاهر می‌شد، نشد.

وی در واکنش به اعتراض شدید هواداران به بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه و شعار علیه آنها تصریح کرد: توقع هواداران زیاد شده است. پرسپولیس در چند سال اخیر دو بار به فینال آسیا رسیده است و هواداران دیگر به جز برد چیزی نمی‌خواهند. این توقع یک مقدار طبیعی است، ولی الان بضاعت تیم ما این نیست که فینالیست شود. یک مقدار باید واقع‌بین باشیم. ما مهاجمی که بتواند کار را تمام کند نداریم. حریفان تا دندان مسلح هستند، ولی ما نمی‌توانیم و باید با داشته‌های‌مان بسازیم.

هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد پرتاب بطری از سوی هواداران به سمت گل‌محمدی و بازیکنان نیز گفت: این اصلاً رفتار خوبی نیست که با مربیان‌مان داریم. هیچ جای دنیا این کار پسندیده نیست. یحیی اتفاقات خوبی برای باشگاه ما رقم زده است، ولی یکسری ضعف‌ها هم دارد که باید بپذیرد. ما یا باید ضعف‌ها را برطرف کنیم یا اینکه آدم‌های قوی را کنارمان بیاوریم و کمک‌مان کنند. تیمِ گل‌محمدی تا قبل از بازی پلن‌های خوبی دارد، ولی در حین بازی وقتی یک اتفاقی می‌افتد دیگر نمی‌تواند پلنی داشته باشد. مثلاً یک چیزی که ذهن ما را مشغول کرده این است که کادر فنی پرسپولیس یک بازیکن را بازی می‌دهد تا آماده شود، ولی وقتی به مرز آمادگی رسید او را روی نیمکت می‌گذارد.

«شرایط و اختلافات در پرسپولیس بالا گرفته و حالا برخی‌ها معتقدند یا گل‌محمدی باید از این تیم برود یا درویش.»، حلالی در واکنش به طرح این موضوع توضیح داد: نه! تعویض‌ها در کوتاه مدت اصلاً کمک نمی‌کند. اصلاً اعتقادی به تعویض ندارم و باید مشکلات برطرف شود. با این وضعیت نفر بعدی هم درگیر همین مشکلات می‌شود. ما به لحاظ ساختاری مشکلاتی داریم. یکسری امکانات را مدیریت باید برای سرمربی ایجاد کند و بعد از او توقع داشته باشد. ما در جذب بازیکن مشکل داریم و پول نداریم. مجبوریم بازیکنی بگیریم مثل نبیل باهویی که باز خودش حاشیه‌هایی دارد. تعویض مدیریت هم کمکی نمی‌کند. نفر بعدی نیز می‌گوید تازه آمدم و زمان می‌خواهم و به این ترتیب زمان را از دست می‌دهیم. باید در یک اتاق مدیرعامل و  سرمربی با هم بنشینند و مشکلات‌شان را حل کنند و بعد از آن پشت هم باشند. ما یک هفته دیگر دربی را داریم و تیم باید مهیای آن بازی حساس شود.

وی درباره اینکه برخی معتقدند قهر یحیی گل‌محمدی آغازی برای نتایج ضعیف و مشکلات پرسپولیس بوده است، عنوان کرد: قطعاً همین است. به نظر من هم گل‌محمدی بعد از بازی رفت با الدحیل تیم را به حاشیه برد. اینکه سر یک ضربه کاشته دو بازیکن با هم دعوا می‌کنند به همین مسائل برمی‌گردد. بله، ما خودمان تیم را وارد حاشیه کردیم و الان جمع کردنش سخت است.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد دربی پیش رو نیز توضیح داد: ما باید در این مدتی که مانده کارهای حرفه‌ای انجام بدهیم و این وضعیت را جمع کنیم. هواداران هم کمک کنند. گل‌محمدی ایراداتی دارد و باید رفع کند، ولی کارهای بزرگی هم کرده است. ما با یک پلن بازی می‌کنیم و حریفان دست‌مان را می‌خوانند. مثلاً می‌گویند کریم باقری را نداریم، آیا باید جایش خالی بماند؟ در روز بازی کادر فنی نمی‌تواند بازیکنان را کمک کند. در بازی با الدحیل وقتی در دقیقه 9 گل خوردیم تیم‌مان تمام شد! مگر در این سطح می‌شود با یک پلن بازی کرد؟ از این به بعد رفتارمان خیلی مهم است. کارمان سخت است، ولی باز هم می‌شود دربی را برد.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: