۹۷۴۸
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
تعداد بازدید : ۵۲
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

ستاره سیتی، از اینکه رونالدو نازاریو را در تیمش و در بازی کامپیوتری انتخاب نکرد، از او عذرخواهی کرد.

ستاره سیتی، از اینکه رونالدو نازاریو را در تیمش و در بازی کامپیوتری انتخاب نکرد، از او عذرخواهی کرد.

به گزارش فراتیتر، هالند از زمان پیوستن به منچسترسیتی نشان داده که تا چه حد به گلزنی و بازکردن دروازه حریفان علاقه‌مند است و این موضوع برایش اهمیت بسیار زیادی دارد. 

این بازیکن همچنین نشان داده که علاقه بسیار زیادی هم به انجام بازی‌های ویدیویی و آنلاین دارد و حالا تصاویری از Ultimate Team منتخبش در بازی معروف و محبوب EA FC 24 منتشر کرده که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. 

این ویژگی خاص به بازیکنان اجازه می‌دهد که تیم رویایی خودشان را تشکیل دهند و با این تیم روبروی دیگر بازیکنان قرار بگیرند و رقابت کنند، اما نکته جالب انتخاب‌هایی است که این ستاره نروژی داشته است.

او با انتشار تصویری از تیم خودش در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت: «از رونالدو عذرخواهی می‌کنم، مجبور شدم نام تو را به خاطر پسرخاله‌ام خط بزنم!»

در واقع هالند تصمیم گرفت که رابطه خونی و خانوادگی را به مهارت داخل زمین ترجیح دهد و به همین دلیل در کنار شخصیت مجازی خودش در این بازی، از پسرخاله‌اش که مهاجمی در لیگ بلژیک است استفاده کرد.

امتیاز کلی جاناتان برونس، پسرخاله هالند، در این بازی 85 است و این در حالی است که کارت امتیاز رونالدو نازاریو 94 است، اما او در نهایت ترجیح داد که در کنار دوست کودکی‌اش حضور داشته باشد.

 

منبع: varzesh3
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: