۹۷۶۱
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۲
تعداد بازدید : ۷۱
بازیگر مطرح سینمای ایران به عنوان عضو هیات رییسه انجمن پدل ایران و سرپرست تیم ملی پدل معرفی شد.

بازیگر مطرح سینمای ایران به عنوان عضو هیات رییسه انجمن پدل ایران و سرپرست تیم ملی پدل معرفی شد.

به گزارش فراتیتر، نشست خبری پدل در محل فدراسیون تنیس برگزار شد و در این نشست محمدرضا گلزار به عنوان عضو هیات رییسه پدل ایران و سرپرست تیم ملی پدل معرفی شد.

نمی‌خواستم سمتم در پدل را بپذیرم

محمدرضا گلزار پس از عضویت در هیات رییسه انجمن پدل ایران بیان کرد: در این مدت خیلی تلاش کردم که این سمت را نپذیرم با وجود اینکه من عاشق ورزش هستم، مخصوصاً ورزش پدل که بسیار جذاب است. همه می‌دانید که پذیرش این سمت چه مسئولیت سنگینی است.

او ادامه داد من قول دادم که کمک کنم و به عهدم وفادارم و امیدوارم با کمک اهالی رسانه به افتخارات بین المللی دست پیدا کنیم. از وزارت ورزش و رئیس فدراسیون تنیس هم تشکر می‌کنم. امیدوارم بتوانیم با کمک هم بدرخشیم.

گلزار در پدل می‌ماند

گلزار در پاسخ به این پرسش که در والیبال حضور کوتاهی داشت و آیا در پدل ماندگار است؟ تاکید کرد: من از معدود هنرمندانی هستم که زندگی‌ام با ورزش عجین شده است. سال‌ها والیبال را به صورت حرفه‌ای و باشگاهی کار کرده‌ام. در اسکی هم سال‌ها هم بوده‌ام. در والیبال یک فصل را به عنوان مربی بدنساز کنار یکی از تیم‌ها بودم‌. برای پدل هم مطمئن باشید که تیم ملی سال آینده سورپرایزهایی دارد.

او ادامه داد: پدل رشته نوپایی است اما ما در حال طراحی شبکه‌ای هستیم تا مسابقات پدل پخش زنده شود و حتی آموزش هم داده شود. تلاش می‌کنم اما من هم دغدغه‌های شخصی خودم را دارم اما تمام تلاشم را می‌کنم تا پدل بدرخشد.

گلزار در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که حضورش در پدل بیشتر جنبه حمایتی دارد یا از لحاظ فنی هم کمک می‌کند؟ تصریح کرد: مسائل فنی به سرمربی و کاپیتان تیم ملی مربوط می‌شود. ما کارهای بین المللی را انجام می‌دهیم و در حال تدارک یک اردوی خارجی هستیم. همچنین تلاش می‌کنیم که یک مربی اسپانیایی در کنار مربی تیم ملی ایران حضور داشته باشد.

داود عزیزی رییس فدراسیون در مورد اینکه تنیس بچه اول فدراسیون وپدل بچه دوم است،  گفت: در چند سال اخیر با کمک وزارت رشد بودجه‌ای خیلی خوبی داشتیم. ۱۰ برابر نسبت به ۴ سال پیش افزایش درآمد داشتیم ولی رشد پدل نسبت به کشورهای حوزه خلیج فارس کم‌تر است. کورت‌های آن‌ها خیلی زیاد است و فکر می‌کنم در سال‌های اخیر اتفاق خوبی برای‌مان خواهد افتاد. تعداد کورت‌های پدل دارد زیاد می‌شود. تنیس و پدل را بچه اول و دوم نمی‌دانم، پدل قبلا هم برای ما بوده و کسی اول یا دوم نیست. نیازهای پدل مثل تنیس دیده می شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: