۹۷۶۷
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۴
تعداد بازدید : ۷۰
ورزشی فوتبال

تازه‌ها

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و هوادار با برتری شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید تا این تیم پس از کنار رفتن از لیگ قهرمانان آسیا به آرامش برسند و شرایط بهتری برای دربی پیدا کنند.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و هوادار با برتری شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید تا این تیم پس از کنار رفتن از لیگ قهرمانان آسیا به آرامش برسند و شرایط بهتری برای دربی پیدا کنند.

به گزارش فراتیتر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و هوادار در هفته دوازدهم لیگ برتر و از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید. صائب محبی بازیکن هوادار در نیمه اول و به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا پرسپولیس این دیدار را برتری پشت سر بگذارد. صائب محبی و علی نعمتی به ترتیب در دقایق ۴۱ و ۶۸ از داور بازی (اشکان خورشیدی) کارت زرد گرفتند. علیرضا بیرانوند در دقیقه ۷۹ و سروش رفیعی در دقیقه ۳+۹۰ از پرسپولیس کارت زرد گرفتند.

علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، محمد عمری، سعید صادقی (۸۱- سروش رفیعی)، نبیل باهویی (۸۹- فرشاد فرجی)، مسعود ریگی، مهدی ترابی (۸۹- میلاد سورگی) و میلاد سرلک ۱۱ بازیکن پرسپولیس را در این دیدار تشکیل می‌دادند.

علیرضا حقیقی، فریبرز گرامی، صائب محبی، مهدی عبدی (۷۷- محمد دیندار)، محسن سفید چقایی، مرتضی منصوری، محمد چهارمحالی (۴۵- قائم اسلامی خواه)، مهدی گودرزی، داریوش شجاعیان (۷۷- فرهاد زاوشی)، محمد عباسی، عبدالکریم اسلامی هم در ترکیب تیم هوادار بودند.

برتری پرسپولیس در نیمه اول

تیم پرسپولیس در نیمه اول بازی بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشت و در دقیقه ۱۹ روی حرکت مهدی ترابی در محوطه جریمه هوادار توپ به صائب محبی برخورد کرد و وارد دروازه هوادار شد تا شاگردان گل محمدی نیمه اول را با برتری به رختکن بروند. پس از گل پرسپولیس هر دو تیم تیم موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را به سمت دروازه یکدیگر خلق کردند که گلی برای هیچکدام از این دو تیم به همراه نداشت.

۳ امتیاز شیرین برای پرسپولیس/ سرخ‌ها بدون تلفات به استقلال رسیدند

شروع خوب هوادار در ابتدای نیمه دوم

بازیکنان هوادار در نیمه دوم بازی را بهتر از پرسپولیس آغاز کردند و در ۱۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم چندین بار به سمت دروازه بیرانوند حمله ور شدند که هیچیک از موقعیت‌های آنها تبدیل به گل نشد. پس از موقعیت‌هایی که بازیکنان هوادار به سمت دروازه پرسپولیس خلق کردند، محمد عمری از سمت راست به محوطه جریمه هوادار رسید اما ضربه این بازیکن با برخورد به تور کناری دروازه به بیرون رفت.

فرصت سوزی باهویی در مصاف تک به تک با حقیقی

پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۶۱ موقعیت دیگری را روی دروازه هوادار تدارک دیدند که نبیل باهویی مهاجم پرسپولیس در موقعیت تک به تک با علیرضا حقیقی قرار گرفت، و ضربه آرامی به توپ وارد کرد که توپ از دروازه بان عبور کرد و در آستانه ورود به دروازه بود که مدافع هوادار توپ را از نزدیکی روی خط دور کرد.

باهویی گل زد اما داور نپذیرفت

نبیل باهویی که در غیاب شهاب زاهدی به تنهایی در نوک خط حمله پرسپولیس قرار داشت، روی حرکت خوب سعید صادقی و پاس کات بک او به باهویی رسید که او توانست دروازه هوادار را باز کند اما داور به دلیل اوت شدن توپ این گل را نپذیرفت تا باهویی در گلزنی به هوادار ناکام بماند.

پرسپولیس باز هم صاحب موقعیت شد و در دقیقه ۸۱ نزدیک به محوطه جریمه هوادار بازیکنان هوادار روی محمد عمری مرتکب خطا شدند و شوت محکم کنعانی زادگان پس از برخورد به مدافعان هوادار راهی کرنر شد که این کرنر هم سودی برای پرسپولیس نداشت.

در نهایت این بازی با برتری یک بر صفر تیم پرسپولیس به پایان رسید. پرسپولیس با پیروزی در این بازی ۲۰ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و هوادار هم با ۱۰ امتیاز در مکان یازدهم جدول قرار گرفت.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: