۹۷۷۷
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۹
تعداد بازدید : ۴۶
ورزشی فوتبال

اخبار ویژه

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: یک سال دیگر قرارداد دارم و تمرکز من امروز و فردا اینجا است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی در سپاهان خواهم بود.

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: یک سال دیگر قرارداد دارم و تمرکز من امروز و فردا اینجا است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی در سپاهان خواهم بود.

به گزارش فراتیتر، ژوزه مورایس پس از برتری 4 بر یک سپاهان اصفهان مقابل مس رفسنجان گفت: به بازیکنان سپاهان بابت این نتیجه تبریک می‌گویم. بعضی وقت‌ها با نتیجه‌ای که کسب می‌کنیم خیلی مشتاق و خوشحال می‌شویم. بازی در نیمه اول صفر- صفر شد و دفاع خیلی قوی از مس رفسنجان شاهد بودیم. در نیمه دوم با ضربه ایستگاهی که رامین زد، گل زدیم و بعد از آن بازی برای ما ساده‌تر شد و توانستیم دو گل دیگر بزنیم. مس رفسنجان تیم قابل احترامی است.
وی در مورد ساعت برگزاری مسابقه عنوان کرد: باید به این موضوع اشاره کنم که بازی روز اول هفته در ساعت سه برگزار شد. آسان نبود که هواداران بخواهند برای بازی در ورزشگاه حاضر شوند. از اینکه یکبار دیگر آنها را دیدم، تشکر می‌کنم. فقط این را باید بگویم که لیگ آسانی نیست و ما به حمایت همه هواداران خود نیاز داریم که بتوانیم با قدرت‌تر ادامه دهیم.

سرمربی تیم سپاهان درباره نیمکت‌نشینی بخشی از ترکیب اصلی‌اش مقابل مس رفسنجان، عنوان کرد: از ابتدای فصل گفته‌ام که فقط 11 بازیکن نداریم، 23 بازیکن داریم که روی همه آنها حساب می‌کنیم و باید عملکرد خوب نشان دهند تا در زمان مناسب از آنها استفاده کنیم. 4 روز بعد بازی داریم و باید همه بازیکنان را در سطح آمادگی بالا نگه داریم و نشان دهیم که بازیکنان خوبی هستند.

وی درباره حضور کاوه رضایی در ترکیب اصلی سپاهان، گفت: رضایی مانند سایر بازیکنان و از لحاظ عملکرد در تمرین مانند بقیه است، طبق برنامه از بازیکنان استفاده می‌کنیم. بهترین عملکرد امروز، بهترین عملکرد فردا نیست و باید هر روز بهترین خودمان باشیم؛ فردا استراحت می‌کنیم و پس فردا تمرین شروع می‌شود، برای بازیکنان این ذهنیت را ایجاد کرده‌ایم که باید بهتر از روز قبل باشند و این‌گونه رشد می‌کنیم.

سرمربی سپاهان در مورد لزوم احترام به همه بازیکنانش، گفت: برخلاف تصور مردم، بازیکن حرفه‌ای بودن ساده نیست، تصمیم می‌گیریم به چه بازیکنی بازی دهیم اما باید به همه احترام بگذاریم و از آن‌ها استفاده کنیم.

مورایس درباره مصاحبه اخیر با رسانه پرتغالی و شائبه جدایی‌اش از سپاهان، گفت: سرمربی سپاهان هستم و یک فصل دیگر قرارداد دارم، همه می‌توانند حرف بزنند اما برداشت از حرف‌ها فرق دارد، بنفیکا تیم بچگی‌های من است و 10 سال در این باشگاه کار کردم و اینکه در چه شرایطی اتفاقی بیفتد، کسی نمی‌داند؛ یک سال دیگر قرارداد دارم و تمرکز من امروز و فردا اینجا است و کسی نمی‌داند تا چه زمانی در سپاهان خواهم بود.

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی در باشگاه سپاهان گفت: بازی خوشامدگویی به آقای نیک‌فر بود، بابت کار سخت و تلاش فوق‌العاده زیاد آقای ساکت خیلی ممنون هستم و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم. این پیروزی را به آقای ساکت تقدیم می‌کنم، مرد باشخصیتی در باشگاه و شهر اصفهان هستند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: