۹۸۳۵
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
تعداد بازدید : ۴۸
معاون وزیر جهاد کشاورزی: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان و نوروز، تدارک دیده شده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان و نوروز، تدارک دیده شده است.

به گزارش فراتیتر، معاون وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اهمیت و ضرورت تثبیت قیمت و حفظ و تقویت ذخایر کالاهای اساسی و لزوم مراقبت دقیق از کالاهای موجود در انبارهای‌ ما در سراسر کشور، اعلام کرد: کالاهای اساسی برای مصارف مردم در ایام ماه مبارک رمضان و عید سعید نوروز، تدارک دیده شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی دولتی ایران با نام بردن از ادارات کل غله به عنوان بازوان تنظیم بازار استان‌ها، لزوم مراقبت از توزیع کالاهای اساسی در استان‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: تا آخر خرداد سال آینده، گندم برای مصرف 88 میلیون جمعیت کشورمان در انبارها و سیلوهای سراسر ایران ذخیره شده و از بابت تأمین آرد و نان، هیچ‌گونه دغدغه و نگرانی نداریم.

راد با اعلام اینکه مصرف سالانه گندم کشور، حدود 12 میلیون تُن است، افزود: امسال، 10 میلیون و 354 هزار تن گندم داخلی از کشاورزان سراسر کشور خریداری شده و به این ترتیب، در زمینه تأمین آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی به خودکفایی رسیده‌ایم.

وی در خاتمه لزوم در نظر گرفتن تسهیلات رفاهی و مالی و مزایای یکسان برای کارکنان شرکت بازرگانی دولتی ایران که در ستاد و ادارات کل غله 31 استان کشور به صورت جهادی و به طور شبانه‌روزی مشغول به کار هستند، خاطرنشان کرد: ما با تأمین نان سفره خانواده‌ها سر و کار دارم و به حرمت نان و به احترام مرد، با تمام توان در خدمت ملت بزرگ ایران هستیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: